Yeni Yılda Jolly İle Müziğe Doymaya Ne Dersiniz?...

Yeni bir yıla girmeye yaklaştığımız şu günlerde, tüm yılın yorgunluğunu atabileceğiniz 31 Aralık gecesinde kendinize eğlenceli bir tatil hediye etmeyi düşünüyorsanız Jolly’nin yıldızları önünüze serecek yılbaşına özel otel önerilerine mutlaka göz atmalısınız. Antalya’dan Kıbrıs’a, Uludağ’dan Sapanca’ya kadar birbirinden eğlenceli programlar yeni yılda sizleri bekliyor olacak. İşte Jolly’nin eğlence dolu yılbaşı önerileri…

Antalya Şehri’nin Yeni Ritmi: Nırvana Cosmopolıtan

Antalya’nın en yeni ve şehre yakın olmak isteyenlerin vazgeçilmez adreslerinden Nirvana Cosmopolitan 29-31 Aralık 2022 tarihleri arasında Altay, Erol Evgin ve Linet’in muhteşem konserlerine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Uludağ’da Kış Masalı Tadında Yılbaşı Sizi Bekliyor

Kayak severlerin vazgeçilmez adreslerinden Uludağ beyazlara bürünmüşken, masal tadında bir yılbaşı yaşamak ve 90’lı yılların müzikleriyle eğlence doymak isteyenleri Eda&Metin Özülkü’nün keyifli sahne performansı bekliyor.

Sapanca’nın Eşsiz Doğasında Yeni Yıla Merhaba!

Sapanca’nın yeşilin binbir tonuna hakim atmosferinde yer alan NG oteller grubunun NG Sapanca ve NG Enjoy otellerinde konaklayan misafirleri Cenk Eren ile müzik dolu anların tadını çıkarırken, Sapanca’nın bir diğer konforlu otellerinden Elite World Grand Sapanca Hotel’de Türk Sanat Müziği’nin sevilen seslerinden Ebru Yaşar sahne alacak.

Tatil Ve Eğlencenin Hiç Bitmediği Ada; Kıbrıs

Yılbaşını Kıbrıs’ın birbirinden ayrıcalıklı otellerinden birinde kutlamaya karar verdiyseniz Jolly’nin pek çok otel önerisi bulunuyor. Bu otellerden ilki Kıbrıs’ın Bafra bölgesinde bulunan Concorde Luxury Resort olup 31 Aralık gecesi Megastar Tarkan sahne alıyor olacak.

Yine Bafra bölgesinde bulunan ve Artemis tapınağı mimarisi ile gözlere hitap eden Kaya Artemis Resort’un yılbaşına özel düzenlenecek olan gala organizasyonunda Türk Pop Müziğinin sevilen isimlerinden Aşkın Nur Yengi misafirlerine en sevilen şarkılarını seslendirecek.

Jolly’nin Kıbrıs’taki diğer bir otel önerisi ise Elexus Resort. Bu yılbaşı Elexus Resort’ta 30 Aralık’ta Gökhan Tepe ve 31 Aralık’ta Özcan Deniz rüzgarı esecek. Farklı kategorilerdeki şık ve lüks odaları, uzun sahili, her yaş grubuna hitap eden eğlence alternatifleriyle Elexus Resort’da rüya gibi bir yılbaşı için sizi bekliyor.

 Kıbrıs’ta yer alan Limak oteller zincirinin sekizinci ve en son halkası olan Limak Cyprus Deluxe Hotel’de ise yılbaşına özel Hadise sahne alacak.

 

 

 

 

jolly   yeniyıl   tatil