Yaşamaya Değer Tasarımlarıyla Seranit Unicera’da…

Farklı tasarımları ve kaliteli ürünleri ile sektörü her zaman yeniliklerle buluşturan Seranit, 5-9 Şubat 2019 tarihleri arasında CNREXPO Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan Unicera fuarında yerini alarak ziyaretçileriyle bir araya gelecek.

İnovatif ve çözüm üreten yaklaşımı ile sektörü her zaman yeniliklerle buluşturan Seranit, “Yaşamaya Değer” mottosu ile en yeni ürün ve tasarımlarını alternatif yaşam ve kullanım alanlarından örneklerle birlikte Unicera fuarında bir kez daha  sergileyerek farklı ihtiyaçlara yönelik çözümler sunacak.

 

Koleksiyonda yer alan tüm ürünler, banyo, mutfak ve konut içi yaşam alanları, iş merkezi, alışveriş merkezi, teras, bahçe, AVM, kamusal alanlar ve dış cephe gibi çok çeşitli kullanım olanağı sağlayan geniş bir kullanım yelpazesine sahip olacak.

 

Fuarda yeni ürünleri ile ön planda olacak olan Seranit; mermer, ahşap, beton, doğal taş, teknik porselen, duvar&yer koleksiyonu ve küçük alanlar için çözüm sunan Micromix Koleksiyonu ile sektör profesyonelleri ve müşterilerinin her türlü talebine çözüm sunuyor olacak.

 

 

seranit