Sıla Türkoğlu Pandora’nın Türkiye Marka Elçisi Oldu...

Son dönemin en başarılı kadın oyuncularından Sıla Türkoğlu dünya devi mücevher markası Pandora’nın Türkiye’deki marka elçisi oldu.

Özgün tasarımı, yüzlerce farklı model seçeneği ve kişiye özel duruşuyla tüm zamanların en sevilen ikonik markası Pandora, global ölçekte alanlarında en başarılı yeteneklerle çalışmaya devam ederken Türkiye’den başarılı oyuncu Sıla Türkoğlu’yla pek çok heyecan verici projede iş birliği yapacak.

Ünlü oyuncu Instagram hesabından ‘Benim için sevgi benimle birlikte büyüyen, gelişen ve hayatıma değer katan içsel bir yolculuk. Tutkuyla yaptığım işimi eşsizleştiren özel bir bağ. Zorlukların üstesinden birlikte gelebilmeyi gösteren bir güç kaynağı. Pandora benim için kucakladığım en değerli anılarımın yansıması.’ sözleriyle BE LOVE kampanyasını yorumlayarak Pandora ile ilk iş birliğine güçlü bir başlangıç yaptı.

Pandora Hakkında

Yüksek kalitede, elde tamamlanmış mücevherleri ulaşılabilir fiyatlarla sunan dünyanın en büyük mücevher markası Pandora; gerçek malzemelerden modern mücevherler tasarlıyor, üretiyor ve pazarlıyor. Pandora’nın eşsiz ve detaylı tasarımları; 2.500’den fazla konsept mağaza dahil olmak üzere 6.400’den fazla satış noktası aracılığıyla 100’den fazla ülkede satılıyor.

Merkezi Danimarka, Kopenhag olan Pandora’da dünya çapında 32.000’den fazla çalışan istihdam etmekte ve mücevherlerini Tayland'daki iki LEED sertifikalı tesiste üretmektedir. Pandora, 2025 yılına kadar mücevherleri için yalnızca geri dönüştürülmüş gümüş ve altın satın alarak sürdürülebilirlik konusunda öncülük etmeyi ve 2030 yılına kadar değer zincirindeki sera gazı emisyonlarını yarıya indirmeyi taahhüt ediyor. Pandora, Nasdaq Kopenhag borsasında işlem görmektedir ve 2022 yılında 26,5 milyar DKK (3,6 milyar EUR) satış gerçekleştirmiştir.

 

 

 

 

pandora   sılatürkoğlu