Seçkin Ayrıcalıkları İle Cullinan Belek’te Bayram Keyfi...

Akdeniz’in en güzel kıyılarına sahip Belek’te parlayan Cullinan Belek, seçkin ayrıcalıklarıyla bayramda misafirlerini bekliyor. Şık ve ince zevkli tasarıma sahip farklı segmentte odaları, özel beyaz kum plajı ve restoranlarıyla rahatlığı, gastronomiyi ve sıra dışı eğlenceyi bir arada sunan Cullinan Belek, lüks kavramının en güçlü varlığını tanımlıyor.

Doğayla iç içe farklı segmentte odaları, kişiselleştirilmiş yaklaşımları ve eşsiz gastronomi deneyimi sayesinde her anı iyi hissettiren Cullinan Belek, seçkin konuklarını tatilden öte hayatın tüm güzellikleriyle yeniden güçlü bağlar kuracakları huzur, mutluluk ve ayrıcalıklarla dolu, benzersiz deneyimler yaşamaya davet ediyor.

Eşsiz gastronomi deneyimi

Cullinan Belek’in her mimari detayıyla Rönesans zarafetini yansıtan ana restoranında, usta şeflerin taptaze ürünlerle hazırladığı Türk ve dünya mutfaklarının özenle seçilmiş lezzetleri, misafirlerine eşsiz bir gastronomi deneyimi sunuyor. Farklı dekorasyona sahip 4 bölümden oluşan açık büfe restoranda her damak tadına uygun lezzete ulaşmak mümkünken, dileyenlere İtalyan mutfağından Uzak Doğu mutfağına kadar farklı seçenekler sunan özgün ambiyansta A la carte restoranlarıyla da hizmet veriliyor. Ayrıca, el yapımı çikolatalar ve büyülü lezzetler sunan pastanesi ise eşsiz lezzetlerle misafirlerini şımartıyor.

Gün boyu eğlence

Hem gündüz hem de gece eğlenceleriyle misafirlerine unutulmaz bir tatil yaşatan Cullinan Belek’te gündüz dinamik su macerası aquaparkta tatilin en heyecanlı aktiviteleri olurken, geceler ise üst düzey gustoya hitap eden eğlence anlayışıyla her noktada farklı bir müzik ve şovla renkleniyor.

Akşamüstü eğlence kavramının adeta temsilciliğini üstlenen Cullinan Belek event ekibi, DJ Perküsyon, DJ Saksafon, DJ Violon ve Etnik Organik House ile gün batımına karşı en keyifli saatlerde sıra dışı bir performans sunuyor. Loby havuz bar, jazz ve canlı müzikleriyle Akdeniz akşamlarına imza niteliğinde bir eğlence olarak karşımıza çıkarken, Galapagos “Beach Club” ise dünya eğlence trendine tanıklık ederek müziğin ritmini doyasıya yaşatacak etkinlikler bayram süresince devam edecek.

Suyla gelen sınırsız bir eğlence vadeden Cullinan Belek’te havuzlar, Akdeniz’in yeşil ve mavilikleriyle kusursuzca bütünleşip, adeta denize bakan bir balkon şeklinde tasarlanmış. Suyun büyüsüne kapılacağınız açık ve kapalı yetişkin ve çocuk havuzu, ısıtılmış aquapark havuzu ve aktivite havuzunun yanı sıra lagoon golf, lagoon beach, sahil L havuzu, swim up, lobi kat swim up, golf club olmak üzere farklı zevklere hitap eden havuzlar eğlenceli bir yüzme keyfi sunuyor. Ayrıca 600 metre uzunluğunda yumuşak beyaz kum plaj, yeşilin içinde kristal mavi sular ile sarmalanan bir plaja sahip Cullinan Belek, şık tasarımlı güneşlenme alanları ve iskelesiyle bayramda yazı karşılıyor.

Kişiselleştirilmiş lüks

Kişiselleştirilmiş lüksün ayrıcalıklarını sunduğu seçkin hizmetlerle de ortaya koyan Cullinan Belek, misafirlerini özel karşılama, havalimanı transferi, fast track geçiş, exclusive check-in, konaklama süresince tüm isteklerini planlayan misafir asistanı, kişisel butler, gün boyu şık ve eksiksiz spesiyallerle cabanada güneş keyfi gibi ayrıcalıklarla ağırlıyor.

UPUPA Kids Club

Çocukların ilgisini çekecek cıvıl cıvıl bir dekorasyonun hakim olduğu, adını bölgede yaşayan ibibik kuşundan alan UPUPA çocuk kulübünde uzman ve eğitimli bir ekip farklı yaş gruplarına yönelik oyun ve aktivitelerle hizmet veriyor.

Lisanslı çocuk şovları ve aktiviteleriyle renklenecek bayram macerası gece 02.00’ye kadar devam edecek. Aileler tatilin keyfini çıkarırken, çocuklar da eğitimli ekibin gözetimi altında oyun ve aktivitenin tadını çıkararak unutamayacakları bir tatil yaşayacak.

574 farklı endemik bitki çeşitliliğiyle Akdeniz bitki örtüsünün bütün güzelliklerini barındıran, 109 farklı kuş çeşidinin yaşadığı muhteşem bir doğaya sahip ve bulunduğu konumun avantajıyla çocuklara doğayı sevdirmeyi amaçlayan Cullinan Belek’te, her an farklı kuş türleriyle karşılaşabilirsiniz.

Özel bir spa deneyimi

Cullinan Belek’te 8 bin metrekarelik ferah bir alana yayılan C’espace Spa, dünya standartlarında hizmet kalitesiyle misafirlerini ağırlıyor. C’espace Spa, yeşil ve mavinin huzur veren birlikteliğiyle dekore edilmiş, renk, doku ve ışık kavramlarının görsel algıyı etkileyen tasarım ögeleriyle zenginleşen büyüleyici bir spa konforu yaşatıyor. Bir yandan son derece gelişmiş teknolojinin kullanıldığı fitness ekipmanları, bir yandan doğanın içinde yemyeşil yürüyüş parkurlarıyla farklı zevklere hitap eden spor olanakları sunuyor. Dileyen misafirler odalarında kendi özel ortamlarında spor yapabiliyor. Koşu bandı, bisiklet ve içerisinde fonksiyonel spor aletlerinin olduğu bir spor çantasıyla kişiye özel olarak misafirlerin kendi odasında bir spor alanı yaratılabiliyor. 

cullinanbelek   tatil