Sarayda Görkemli Gece…

32. Uluslararası Tüketici Zirvesi gala gecesi ve ödül töreni önceki akşam Çırağan Sarayında gerçekleşti. Sunuculuğunu Gökay Kalaycıoğlu’nun üstlendiği ödül törenine iş, sanat ve medya dünyasından birçok isim katıldı.

Lob'in Turkey Başkanı Fahri Ustaoğlu'nun açılış konuşmasıyla başlayan gecede ödüle layık görülen 60 isme ödülleri takdim edildi. Oyuncular Zafer Ergin, Recep Aktuğ ve İpek Tuzcuoğlu Yaşam Boyu Sanat Ödülü’ne layık görülürken şarkıcı Ege Yaşam Boyu Onur Ödülü’nün sahibi oldu. Törene katılan sanatçılar seslendirdikleri şarkılarla geceye renk kattı.

 

2 Ödül Birden

Gülben Ergen, ‘İnfilak’ şarkısıyla ‘Yılın En iyi Kadın Single Sanatçısı’ ödülünü alırken ‘Çocuklar Gülsün Derneği’ ile yaptığı çalışmalarla da ‘Yılın En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi Sahibi’ ödülünü aldı. İş yoğunluğu nedeniyle geceye katılamayan Ergen’in ödülünü iletişim danışmanı Özgür Aras aldı.

 

“Cem Yılmaz’la Görüşmüyorum”

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş bir kitleye ulaşan Reynmen, Yılın Youtuber’ı ödülünü aldı. Gazetecilere poz vermek istemeyen Reynmen, “Ekranlarda olmayı, bu mecraları çok sevmiyorum. Benim kendime ait bir dünyam var, orada mutluyum” dedi. Cem Yılmaz ile anne tarafından akraba olduğunu yineleyen Reynmen, “Cem Yılmaz’la görüşüyor musun” sorusuna “Hayır görüşmüyorum” yanıtını verdi.

 

İlk Ödül Heyecanı

Hande Ünsal, ‘Yılın En İyi Kadın Pop Sanatçısı’ ödülünü almaya hak kazandı. Ünsal, “İlk kez kadın pop sanatçısı ödülü alıyorum” diyerek duygularını paylaştı.

wilma elles   hande ünsal