Moda Dünyasının Asi Markası Rockupy Artık Trendyol’da...

11 yıldır uluslararası başarılara imza atan tekstil ajansı Studio Fashion Agency’nin 2018’de Almanya’da kurduğu global marka ROCKUPY geçtiğimiz aylarda Türkiye piyasasına girmişti. Moda tutkunlarına online satışla ulaşan ROCKUPY şimdi de Türkiye’nin en popüler alışveriş sitesi Trendyol’da!

2012 yılında Seyhan-Kayhan Eroğlu kardeşlerin kurduğu kreatif tekstil ajansı Studio Fashion Agency, yurt dışı odaklı bir organizasyonla 11 yıldır tüm dünyaya tekstil ihraç ediyor. Ajansa bağlı olarak 2018’de Almanya’da kurulan modanın asi markası ROCKUPY ise Avrupa ülkelerine dünyaca ünlü online satış platformları üzerinden pazarlanıyor. Geçtiğimiz aylarda Türkiye piyasasına giren ROCKUPY şimdi de Trendyol ile işbirliği yaparak moda tutkunlarına ulaşacak.

ROCKUPY, Trendyol'un güçlü ve geniş kitlelere ulaşan platformuyla birleşerek, moda tutkunlarına daha da fazla erişime sahip olacakları bir ortam sağlayacak. Eşsiz tasarımları ve kaliteli ürünleriyle adından söz ettiren ROCKUPY, Trendyol'un sağladığı avantajlarla birlikte müşterilerine daha iyi bir alışveriş deneyimi sunacak.

ROCKUPY, Trendyol’un etkili lojistik ağı ve geniş ürün yelpazesi sayesinde daha geniş kitlelere hitap edecek. Bu heyecan verici ortaklıkla birlikte ROCKUPY markası, Trendyol'da yeni bir sayfa açıyor ve moda dünyasında adını daha da fazla duyurmayı hedefliyor.

Rockupy Hakkında

11 yıl önce Seyhan-Kayhan Eroğlu kardeşler tarafından kurulan uluslararası tekstil ajansı Studio Fashion Agency’nin 2018’de Almanya’da hayata geçirdiği global marka ROCKUPY modanın asi çocuğu olarak bilinir. Klişelerle dolu tasarım dünyasının sıradanlığına isyan eden ROCKUPY cesur desenler, kaliteli kumaşlar ve eşsiz aksesuarlarla sadece “kıyafet” değil, yepyeni bir yaşam tarzı sunar.

Moda tutkunlarına kendi özel tarzlarından ödün vermeden özgürleşmelerine olanak sağlayan ROCKUPY sadece bir marka değil aynı zamanda bir harekettir. Farklı yaş grupları, beden tipleri, etnik kökenler, cinsiyet kimliği ve yaşam tarzları gibi faktörleri bir çatı altında toplar. Kâr amacı gütmek yerine, topluma faydalı olacak projeler geliştirir.

rockupy   moda   seyhaneroğlu   kayhaneroğlu