Mandarin Oriental Bosphorus, İstanbul’da Sevgililer Günü’ne Özel Seramik Atölyesi Etkinliği...

Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’un başlattığı eğitim workshop’u serisine bir yenisi eklendi. Melda Kamhi Kosif, Rebi Danon ve Sanem Tezman’ın ortakları arasında olduğu Atelier Do Be Mine iş birliğiyle devam eden atölye çalışmalarının ikincisi Sevgililer Günü kapsamında gerçekleştirildi.

Aslı Duruman-Zeynep Üstünel-Melda Kamhi Kosif-Neva Dürüst-Reyhan Tin-Cevza Başman-Ebru Tansever-Öykü Karadeniz-Pınar Tezcan 

Aralarında tanınan simaların da yer aldığı workshop çalışmasında konuklar, sevdikleri için seramik boyama yaparak, keyifli anlar yaşadılar.

Özel konumu, ihtişamı ve tasarımıyla benzersiz bir konaklama ve yaşam deneyimi sunan Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, hizmet kalitesi kadar kentin kültür ve sanat hayatına katkı sağlayan etkinlikleriyle de adından söz ettiriyor.

Pınar Tezcan, Cevza Başman, Zeynep Üstünel, Öykü Karadeniz, Begüm Karamahmutoğlu, Aslı Duruman, Ebru Tansever gibi tanınan simaların katıldığı eğitim workshop serisinde Atelier Do Be Mine ile Sevgililer Günü kapsamında seramik boyama etkinliği gerçekleştirildi. Keyifli dakikalar geçiren konuklar sevdikleri için özel tasarımlara imza attılar.

Hülya Eltemur-Begüm Karamahmutoğlu-Ece Özer-Barış Atik-Çisil Üçüncüoğlu-Bihter Karagözoğlu-Deniz Ağaoğulları-Yıldırım Bilgin-Gülce Altunkaş-Zeynep Üstünel-Banu Birkan

Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul Hakkında

Nefes kesici panoramik manzarasıyla İstanbul Boğazı’nın Avrupa kıyısında yer alan, lüks ve şık bir tasarıma sahip Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, asırlık Naile Sultan Korusu’na ve tarihi Kuruçeşme sokaklarına uzanmaktadır. Otelin her biri geniş bir terası ya da balkonu içeren 77 lüks odası ve 23 süiti, çağdaş tasarım anlayışı ile ikonik Osmanlı mirasının muhteşem uyumunu yansıtmaktadır. 3.500 metrekarelik bir alana yayılan Spa’sı, Mandarin Oriental Otel Grubu’nun ödüllü Spa konseptlerini bütünsel imza terapileri ve sağlıklı yaşam programları eşliğinde sunarken, dünyaca ünlü restoran ve barlarının her biri yenilikçi ve gurme bir mutfağı sergilemektedir. Düğünlere ve seçkin davetlere yönelik göz alıcı bir atmosfer oluşturan ayrıcalıklı toplantı ve etkinlik alanları, lüks butikleri, açık ve kapalı havuzları, geniş terasları ve yemyeşil bahçeleriyle şehrin kalbindeki bu eşsiz resort, İstanbullular ve iş ya da tatil amaçlı seyahat edenler için mükemmel bir adres.

Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’a ait detaylı bilgilere ve görsellere https://www.mandarinoriental.com.tr/istanbul/bosphorus/luxury-hotel veya mo_istanbul Instagram hesabından erişebilirsiniz. 

 

mandarinorientalbodphorus   davet   workshop