Köpeği, Komşusunun Köpeğini Öldüren Banu Parlak'a Para Cezası...

Sosyal medyada çektiği videolar ve paylaşımlarla tanınan ve kısa süre onra Emrah'ın şarkısını söyleyerek şarkıcılığa adım atan Banu Parlak'ın köpeği geçtiğimiz gün dehşet saçtı. Komşusunun köpeğine saldıran Banu Parlak'ın köpeği Leo, lüks bir sitedeki başka bir köpeği ısırınca ölümüne neden oldu.

Olay pazar günü saat 16.00 sıralarında Beylikdüzü Marmara Mahallesi’nde bulunan lüks sitede yaşandı. Yasemin Kılıç ve annesi köpekleri Leo’yu site içerisinde gezdirdi. Bir süre sonra anne kız, komşuları Banu Parlak ile karşılaştı.

Bu sırada Banu Parlak’ın elinden kurtulan Drago isimli köpeği, Leo’ya saldırarak öldürdü. İddiaları kabul etmeyen Banu Parlak, “Köpeğim sadece diğer köpeği koklamak için yanına gitmiştir. Ancak diğer köpeğin sahipleri tarafından şiddete maruz kalmıştır. Maruz kaldığı şiddet neticesinde saldırgan tavır sergilemiştir” dedi.

Saldırı sonucu köpeği ölen Kılıç ailesi, Banu Parlak'tan şikayetçi oldu. Köpeğin öldüğü saldırı anı ise çevredekiler tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Leo ise yaşadığı evin ön bahçesindeki en sevdiği yerde toprağa verildi.Öte yandan Leo'nun ölümüne yol açan Drago isimli köpeğin sahibi Banu Parlak'a ise '5199 sayılı Hayvanları Koruma Kanunu'nun 5. maddesince 4 bin 800 lira idari para cezası uygulandı.

banuparlak