İnci Sözlük, 15. Yaşına “Merhaba ” Dedi...

Türkiye’nin en güçlü sosyal medya platformu “İnci Sözlük”, 15. yaşına görkemli bir yeni yıl kutlaması ile girdi.

Kadriye Olgar-Banu Noyan-Emin Adanur-Ahu Kahraman Yıldırım-Cem Belevi

Yeni yaşına “Merhaba” diyen İnci Sözlük’ün özel daveti, Banu Noyan organizasyonuyla, İnci Sözlük Yönetim Kurulu Başkanı Emin Adanur’un ev sahipliğinde The Ritz-Carlton’da gerçekleşti. Gül Ergi, Ayşe Begüm Onbaşı, Neslihan Yargıcı, Sinem Yıldırım, Prof. Dr.Meral Kozakçıoğlu, Ali Atıf, Nagihan Karadere, Kadriye Orgar, Tuna Arman, Prof. Dr.Ali Atıf Bir, Faruk K, Aslı Turanlı, Murat Yeter, Ümit Temurçin,Ümit Karalar, Selen Tezman ve Eşi, Pınar Eliçe, Esra Özmen, Cem Belevi, Cem Özer ve eşi, Bekir Aksoy ve Nazife Aksoy de yer aldığı geceye siyaset, iş, sanat ve cemiyet hayatından sevilen isimler katıldı.

Gonca Vuslateri ve Emin Adanur’un tüm misafirlerle temsili yeni yıla geri sayımla başladığı gecede İnci Sözlük’ün bir öğrenci projesi ile başladığını belirten Adanur sözlerine şu ifadelerle devam etti; “Genç bir girişimci hikayesi ile çıkılan yolda bugün 15. yılımıza girmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Hızla dijitalleşen ve gelişen dünyada, 15 yıldır Türkiye’nin en güçlü sosyal medya platformu olarak varız. Bu özel gecede 15 yıldır olduğu gibi sizlerle olmak büyük keyif. Yeni yıla girmeye sayılı günler kala herkese şimdiden sevdikleriyle mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir sene diliyorum. Birlikte karşılayacağımız nice mutlu yıllar dilerim.”

İnci Sözlük, Gonca Vuslateri’nin eğlenceli sunumu ve Behzat Gerçeker – ENBE Orkestrası’nın eşsiz canlı performansıyla unutulmaz bir gece yaşattı. Vuslateri, çok yoğun bir döneminde olduğunu ancak memleketlisi olan iş insanı Adanur ve benzer özel gecelerde sunuculuk yapmaktan çok memnun olduğunu dile getirdi. 2023 yılında evinin, ailesinin, tüm hayvanların sağlığını dileyen Vuslateri, gecede Enbe Orkestrası’na sahnede eşlik etti. Her dönemin en sevilen parçaları ve 2022 yılının en favori şarkıları davetlilerle birlikte söylendi.

Gecede Bursa’dan özel olarak getirtilen binlerce kestane şekeri misafirlere hediye edildi. Konuklarının ağızlarını tatlandıran İnci Sözlük, yeni yıldaki caps ve girişleri için “Tatlı yiyelim, tatlı içerikler üretelim” mottosu yürüttü.

incisözlük   davet   banunoyan   eminadanur