İlk Ödüllerini Dağıttı…

Bu yıl ilki gerçekleştirilen ‘Altın İstanbul Ödülleri’ önceki akşam Akatlar Mustafa Kemal Kültür Merkezi’nde düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Engin Taşkıran’ın ev sahipliğinde gerçekleşen törende iş, sanat ve medya alanında ödüle layık görülen kişilere ödülleri takdim edildi. Esra Sönmezer ve Gökay Kalaycıoğlu’nun sunuculuğunu üstlendiği gecede 65 ödül dağıtıldı. Ödül törenine Gülben Ergen, İvana Sert, Wilma Elles, Ferman Toprak, Emre Kızılırmak ve Yıldırım Mayruk başta olmak üzere çok sayıda ünlü isim katıldı. Down sendromlu gençlerden oluşan Bremen Mızıkacıları 285’inci konserini vererek geceye renk kattı.

 

En Anlamlı Ödül

Şarkıcı Gülben Ergen, geceden iki ödülle ayrıldı. Ergen, ‘İnfilak’ şarkısı ile ‘En İyi Single’ ve ‘Çocuklar Gülsün Diye’ derneği ile yaptığı çalışmalarla ‘En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi’ ödülünü aldı. Ergen’e ödülünü sahneye davet ettiği down sendromlu çocuklar verdi. Emre Irmak ile aşk yaşadığı konuşulan Ergen, bunun sorulması üzerine “Bu konu hakkında konuşmuyorum” yanıtını verdi.  İlişki Durumu Karışık

Güzel oyuncu Wilma Elles, ‘Yılın En İyi Kadın Oyuncusu’ ödülünü aldı. Törene yalnız katılan Wilma Elles, imam nikahlı olduğu Kerem Göğüş’ü eleştirdi. Yaptığı emlak yatırımlarıyla bilinen Wilma Elles, “Kerem Bey yatırım konusunda size yardımcı oluyor mu?” sorusu üzerine “Kerem beni hep yanlış yönlendirdi. ‘Oradan alma buradan alma’ diyerek en güzel yatırım fırsatlarından vazgeçirdi. O kadar güzel şeyler bulmuştum ki” diyerek eşine sitem etti. Kerem Göğüş ile ayrıldıkları konuşulan Elles, “Bunun sorulması üzerine “Biz Kerem ile imam nikahlıydık. Bu aralar durumlarımız biraz karışık. Ona rağmen her şey istediğim gibi yolunda.” dedi.

 
Yılın En İyi Fantezi Sanatçısı ödülünü alan Ferman Toprak, “Bu 81’inci ödülüm oldu. Daha nicelerini inşallah” dedi.

Gülben Ergen   İvana Sert   Wilma Elles   Ferman Toprak   Emre Kızılırmak