‘Hürriyet Kelebek & Amazon Türkiye Anneler Günü’ Etkinliği Gerçekleşti...

Hürriyet Kelebek ve Amazon Türkiye iş birliği ile düzenlenen özel buluşmada “Anneler Günü” seçkin davetlilerin katılımıyla kutlandı. Oyuncu Pelin Akil Altan ve Hürriyet Kelebek yazarı Hande Can moderatörlüğünde, Swissotel Chalet Restaurant’ta gerçekleştirilen etkinlikte Amazon.com.tr’deki Anneler Günü hediye alternatifleri ve indirim fırsatları duyuruldu.

Pelin Akil-Hande Can-Emre Altuğ-Ece Vahapoğlu-Nilsu Berfin Aktaş 

Hürriyet Kelebek ve Amazon Türkiye, annelere en mükemmel hediyeyi bulmak için hazırlanan interaktif oyunlar, anneleri gülümsetecek hediye alternatiflerinin tanıtıldığı standlar ve müzik etkinlikleriyle bu anlamlı günü kutladı. Hürriyet Kelebek yazarları, iş, sanat ve sosyal medya dünyasından ünlü isimlerin yer aldığı özel organizasyonda Pelin Akil Altan ve Hande Can anne olmanın ve annelere hediye seçmenin püf noktalarıyla ilgili sohbetleriyle katılımcılara keyifli anlar yaşattı.

Etkinlikte açılış konuşması yapan Amazon Türkiye İletişim Direktörü Hande Orhan, bu sen anneler gününün her açıdan hassas bir dönem olduğunu, Amazon Türkiye olarak Toplum Gönüllüleri Vakfıyla deprem bölgesindeki ailelere destek için çalıştıklarını; bu dönemde gülümsemeyi en çok hakeden annelerimiz için de birbirinden güzel hediye alternatifleri sunduklarını söyledi. Etkinlikte düzenlenen oyunla katılımcılar, anneleri hakkında sorulara yanıt vererek onun karakter analizini yapıp sonrasında da ona en uygun hediyeyi Levi’s, Dockers, Logitech, Philips, Loreal, OralB ve Braun gibi markaların yer aldığı standlardan seçerek keyifli anlar geçirdiler.

Etkinliğe aralarında Emre Altuğ, Ziynet Sali, Tülin Şahin, Betül Demir, Pelin Uluksar, Gizem Hatipoğlu, Aleyna Dalveren, Nilsu Berfin Aktaş, Ayşe Akın, Ece Vahapoğlu, Ebru Uygun, Merve Dinçkol gibi isimlerin de bulunduğu sanat ve iş dünyasından pek çok davetli katıldı. 

 

 

hürriyetkelebek   amazontürkiye   davet   annelergünü   pelinakil   handecan   handeorhan