Fendi, İkonik Çantası Baguette’in 25. Yılını Kutladı...

İtalyan Moda devi FENDI, ikonik çantası Baguette’in 25. Yılını Zorlu FENDI Butikte gerçekleşen bir davetle kutladı.

Davete Burcu Esmersoy, Yağmur Tanrısevsin, Sibil Çetinkaya, Madalina Ghenea, Burcu Şendir, Ceylan Çapa, Julide Berkman, Füsun Kuran, Sibel Kerimoğlu, Müge Tezman Sırmabıyık, Mine Aksu, Dila Tarkan, Serap Korkmaz Aslan, Sibel Karakaşlı,yasemin-Pınar Solu, Melissa Ekin, Gamze Biran, Ayşegül Kodal, Aylin Herbilgin, Arzu Özal , Tülin Kartoz katılım gösterdi.

FENDI, ikonlar arasına ismini yazdıran çantası Baguette’in 25. Yılını kutladı. İş-sanat ve cemiyet hayatının katılım gösterdiği davette 25. Yıl için özel olarak tasarlanan Baguette çantalar misafirlerin beğenisine sunuldu.

Fendi Baguette’in 25. Yılına özel tasarladığı çantalarda; koleksiyonun her yerine taşınan çok cepli bir motif ile moda severleri karşılıyor. Kusursuz Baguette boyutları mini ve makro ceplerle, Parkalardan tozukluklara, koleksiyonda öncü role sahipler… Zıtlıkla ve uyumla, koleksiyona bir hiper lüks ve parlak cazibe duygusu hâkim – Baguette kolay kullanımının yanı sıra lüks algısıyla da dikkat çekiyor; işlemeler, özel kumaşlar, değerli derilerle Baguette’in lüks ve stil sahibi imgesi katmanlanıyor.

 

 

 

fendi   moda   davet