En büyük Blockchain Zirvesi Sektörün Ünlü İsimlerine Ev Sahipliği Yapacak...

Dünyadan ve Türkiye’den birçok otoritenin katılacağı “Avrasya Blockhain Zirvesi” (Eurasia Blockchain Summit), blockchain ve kripto paranın dünya markası isimleri Doçent Dr. Emin Gün Sirer ve Meltem Demirörs’ü de ağırlayacak. 18-19 Ekim 2019 tarihlerinde Wyndham Levent’te düzenlenecek zirveye Avrupa, Orta Asya ve Orta Doğudan 200’ün üzerinde yabancı misafir de konuk olacak.İstanbul Blockchain Haftası kapsamında gerçekleştirilecek olan “Avrasya Blokchain Zirvesi”, bölgedeki en büyük blockchain teknolojisi zirvesi olma özelliğini de taşıyor. Zirve aynı zamanda dünyanın dört bir yanındaki endüstri liderlerini, önde gelen şirketlerini, yatırımcılarını, blockchain meraklılarını, geliştiricilerini ve girişimcilerini İstanbul’da buluşturacak.

Blockhain teknolojisi ve ekonomisinin konuşulacağı zirvedeki konuşmacılar arasında Cumhurbaşkanlığı Finans Ofisi Başkanı Prof. Dr. Göksel Aşan, Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkan Yardımcısı Ahmet Burak Dağlıoğlu, Blockchain alanında dünyanın en önemli isimlerinden Türk bilgisayar bilimcisi ve Cornell Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Bilgi İşlem ve Bilgi Bilimi Doçenti Emin Gün Sirer, CoinShares Stratejilerden Sorumlu Üst Yöneticisi ve MIT Media Lab ile Oxford Saïd Business School Öğretim Görevlisi Meltem Demirörs, Etherium Topluluğu Fonu Yöneticisi QJ Wang, Bankalararası Kart Merkezi (BKM) CEO’su Soner Canko, Huobi Group CFO’su Chris Lee, Huobi Üniversitesi Başkanı Jianing Yu, Stanford Cryptik Labs Danışmanı Bril Wang, Eski SPK Başkanı Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü Finans Profesörü Vedat Akgiray, TÜBİTAK Araştırma Direktörü Ph. D. Muhammed Ali Bingöl, TÜBİTAK BİLGEM Araştırma Direktörü Taner Dursun, Huobi Group CEO’su Livio Weng ve Menapay CEO’su Çağla Gül Şenkardeş de bulunuyor.

Huobi Group ve Kemer Partners’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan Avrasya Blockchain Zirvesi’ne gelen uzman konuşmacılar; Türkiye ve gelecekteki teknoloji potansiyeli, doğu ve batının buluştuğu noktada yatırım fırsatları, aile ofislerinin blockchain’e bakışı, bankacılık sektörü blockchain teknolojisini nasıl kullanmalı, blockchain teknolojisinin potansiyeli ve geleceği, blockchain ve blockchain’in geleneksel finans kurumlarında kullanımı, Doğu ve Batı blockchain uygulamalarındaki farklılıklar, blockchain güvenliği, gizliliği ve ölçeklenebilirliği, piyasa yapıcılar ve ticaret konularında hem en güncel bilgileri hem de bu teknolojilerin gelecekte hayatımıza etkilerini de tartışıp anlatacaklar.

En büyük Blockchain Zirvesi Sektörün Ünlü İsimlerine Ev Sahipliği Yapacak