Donnie Yen Ve Cissy Wang, 20. Yıl Dönümlerini Düğün Gibi Kutladılar...

Dünyaca ünlü aktör Donnie Yen ve Cissy Wang, 20. evlilik yıldönümlerini kutlamak için İtalya'daki Como Gölü'nde görkemli bir düğün düzenlediler.

Hong Konglu aksiyon yıldızı Donnie Yen ve eşi Cissy Wang, 20. evlilik yıldönümlerini İtalya'da gösterişli bir törenle kutladılar. Ip Man film serisiyle tanınan aktör, Perşembe gecesi Çin sosyal medya platformu Weibo'da kuzey İtalya'daki pitoresk Como Gölü'nde düzenlenen etkinliğin birkaç fotoğrafını yayınladı.

Ünlü aktör, paylaştığı fotoğraflara; "20 yıl önce Cissy ve ben mütevazi bir düğünde evlendik. Ailemizi, şirketimizi birlikte büyüyerek, birlikte başararak, zorlukların üstesinden gelerek aynı hedef ve değerleri, sevgi ve deneyimleri paylaşarak yarattık. Bugün yeminlerimizi tazelemeye karar verdik ve o istemese de ben ona masalsı bir düğün yapmak istedim. Evlilik sadece aşk değil, bağlılık, sadakat ve birbirini desteklemektir. Partneriniz için en iyisini istemek. Bu bizim için duygusal bir an oldu. Jasmine ve James'in ebeveynlerinin yeminlerini değiştirmesini izlemesi. Bizimle bu yolculuğa çıkan en yakın ailemizin ve arkadaşlarımızın önünde duruyoruz. Büyümemizi izlemek ve yol boyunca bizi desteklemek. Daha iyi bir kutlama isteyemezdik. Karım, seni sonsuza dek seviyorum" yazdı.

27 Temmuz'da 60 yaşına girecek olan Yen, eski bir güzellik kraliçesi olan 42 yaşındaki Wang ile 2003 yılında Toronto, Kanada'da evlendi. Çiftin Jasmine ve James adında iki çocuğu var. 

donnieyen   cissywang