Demet Evgar’dan Karşınızda 7 Baharatlı Yeni Lay’s Fırından...

Ünlü oyuncu Demet Evgar’ın rol aldığı Lay’s’in yepyeni fırından lezzeti “Lay’s Fırından 7 Baharat Çeşnili” reklam filmi ile ekranlarda yerini aldı! Demet Evgar’ın anlatımı ve müthiş yorumuyla çekilen reklam filmi, izleyenleri adeta ekrana kilitliyor.

Lay’s, “Cips Değil Lay’s Fırından” diyerek lezzetlerine bir yenisini daha eklediğini güzel oyuncu Demet Evgar’ın rol aldığı reklam filmiyle duyurdu. Anadolu'nun 7 baharatından oluşan efsanevi çeşni karışımı, Lay’s’in özel fırınladığı cipsleriyle buluşarak yepyeni bir fırından lezzetini oluşturdu.

Bir set çalışanının Demet Evgar’ın elinde gördüğü cipsi sormasıyla başlayan reklam filmi, Demet Evgar’ın büyüleyici anlatımıyla devam ediyor. Özenle seçilen enfes patateslerin baharatlandığı ve fırınlandığı vurgusu yapılan reklam filmindeki enerjik ve dinamik sahneler, izleyicilere ürünün hemen tatma isteği uyandırıyor.

Yüzde 50 daha az yağlı Lay’s Fırından, bir cipsten daha fazlası olduğu mesajını veren bu reklam filmiyle bir kez daha vurguluyor. Demet Evgar’ın baharatları havaya uçuran anlatımıyla tanıtılan tat, TBWA\İstanbul imzası taşıyor. Kala Film prodüksiyonunda çekilen reklam filminin yönetmen koltuğunda ise Serter Tırmık oturuyor.

Reklam filmini izlemek için: https://www.youtube.com/watch?v=k2SK9VQQSlI

demetevgar   oyuncu   reklam