Bodrum'un Parlayan Yıldızı Ruby Mare 21 Haziran'da Kapılarını Açıyor...

Eğlence ve otelcilik sektörünün önde gelen isimlerinden Ali Ünal, Bodrum’da 2 sene önce açtıkları Ruby Mare Bar Lounge&Restaurant ve bünyesindeki GINGER SUSHI , 21 Haziran'da hizmete açılıyor.

Meksika Tulum, Mikonos ve Sardunya Adası'ndan esinlenen doğayla bütünleşen dekorasyonu ile müşterilerden çok beğeni alan Ruby Mare'nin bu yaz da işletmecisi gece hayatının tanınan ismi Ali Sayar olacak. 

Salı, Cuma ve Cumartesi günleri "Ali Sayar'la IF Performance", diğer günler ise DJ performansı müdavimleri çoşturacak. Sevilen sanatçı Cenk Eren ise 29 haziran, 20 temmuz, 10 ağustos ve 24 ağustos perşembe akşamları Ruby Mare'de sahne alacak.

Açıldığı günden beri 2 yazdır muhteşem günbatımı manzarası, lezzetli menüsü, kaliteli servisi ve keyifli müziğiyle her gece yoğun ilgi gören Ruby Mare, bu yaz da yine kapalı gişe dolup taşacak!

Yalıkavak Kızılburun’da 360 derece manzarası ile görenleri büyüleyen Ruby Mare, Akdeniz ağırlıklı dünya mutfağının seçkin lezzetlerini misafirlerine sunacak. Bu yaz bünyesine kattığı Gümüşlük'teki GINGER SUSHI markası ise Uzakdoğu mutfağının deneyimli şeflerinin hazırladığı sushi menüsüyle bu yaz hizmet verecek.

rez için: 0530915 69 14

@rubymarebodrum

bodrum   rubymarebar   aliünal