Begüm Khan’dan, “Non-Bridal Bridal” Koleksiyonuna Özel Beyaz Davet...

Begüm Khan, farklılık arayan kadınlara adadığı Non-Bridal, Bridal koleksiyonunu Arkestra’da gerçekleştirdiği bir davetle kutladı.

Begüm Kıroğlu-Dila Tarkan-Raisa Sason-Vanessa Sason-Nesrin Cavadzade-Amor Gariboviç-Zeynep Tosun-Tuba Ünsal 

Markanın kurucusu ve tasarımcısı Begüm Kıroğlu ev sahipliğinde gerçekleşen davete; Tuba Ünsal, Emir Uyar, Begüm Salihoğlu, Nesrin Cavadzade, Dilara Koçak, Gonca Vuslateri, Raisa-Vanessa Sason, Zeynep Tosun, Merve Çetindoğan, Yasemin Öğün, Asmin Yüksel, Dila-Sima Tarkan, Emirhan Hotiç, Amor Gariboviç, Meriç Küçük gibi isimler katılım gösterdi.

Her daim güçlü ve çarpıcı tasarımlarla; fauna, flora ve tılsımların eşsiz güzelliklerini mücevherlere yansıtan Begüm Khan, düğün modasına yepyeni bir boyut getiriyor. Begüm Kıroğlu'nun öncü ve yenilikçi yaklaşımıyla hayata geçirilen "Non-Bridal Bridal" koleksiyonu, gelinlik algısını temelden dönüştürmekle kalmıyor, aynı zamanda herkes için erişilebilir bir zarafet sunuyor. Bu koleksiyon, inci ve kristallerin göz alıcı ışıltısını, keskin ve havalı çizgilerle harmanlayarak, sadece gelinlerin değil, marka tutkunlarının içindeki özgün güzelliği ve stilini kutluyor.

Begüm Khan’ın çarpıcı "Non-Bridal Bridal" koleksiyonu, sadelik, saflık ve yeni başlangıçların getirdiği heyecanı ilham alarak tasarlanıyor. Koleksiyonun her bir parçası, sınırların daha ötesinde tasarımlar tercih eden gelinler için ruhlarını yansıtan bir hikâye ile vurgulanıyor. Koleksiyon, gelinlik kavramına yeni bir bakış açısı getirirken, gelinlerin ve koleksiyonu taşıyan herkesin kendi benzersiz tarzlarını ifade etmelerine olanak sunuyor.

Sadelik, saflık ve yeni başlangıçların heyecanını temel alan bu koleksiyon, Begüm Kıroğlu'nun imzasını taşıyan her parçası ile, modern zamanların gelinlerine özgürlüğün ve özgünlüğün kapılarını aralıyor. Bu yenilikçi "Non-Bridal Bridal" koleksiyonu, her bir kadının en özel gününde kendini benzersiz ve özel hissetmesini sağlarken, sadece değerli tasarımlar sunmakla kalmıyor, aynı zamanda kişiliklerinin ve ruhlarının özgünlüğünü mücevherlerle yansıtmalarını sağlıyor.

Şubat ayının son haftasında, Begüm Khan Nişantaşı showroom ile web sitesinde satışa sunulacak olan bu çarpıcı koleksiyon, moda severlerle buluşacak.

Begüm Khan Hakkında

Begüm Kıroğlu tarafından 2012 yılında kurulan Begüm Khan markası, mistik doğu kültürü ile modern zarafeti bir araya getiren eşsiz tasarımlara imza atıyor. Osmanlı İmparatorluğu’nun antik başkenti İstanbul’da, Osmanlı sanatına gönül vermiş koleksiyoner bir aileye doğan Begüm, güzel objelere dair sevgisini erken yaşlarda geliştirmeye başladı. Milano Bocconi Üniversitesi’nde lüks marka yönetimi eğitimini tamamladıktan sonra, Doğu kültürlerine karşı duyduğu ilgi ve merakla Şanghay Fudan Üniversitesi’nde Çin kültürü üzerine yüksek lisans eğitimi aldı. Begüm’ün doğanın harikaları ve yaptığı gezilerden esinlenen tasarımları, dünyaya egzotik bir fauna ve flora kolajı getiriyor. Muzip kol düğmeleriyle başlayan tasarım yolculuğu, zaman içinde farklı ve sofistike parçalar arayan kadınlar için göz kamaştırıcı mücevher ve aksesuarlara yönelerek büyüdü. Dünyanın en seçkin mağaza ve özel butiklerinde satışa sunulan, geleneksel mücevher sanatlarını modern bir yorumla birleştiren Begüm Khan’ın özel tasarımları, Türk zanaatkârlar tarafından İstanbul’da el işçiliğiyle üretiliyor, usta dokunuşlarla can bulan her parça kendine has bir kişilik ve ruh ediniyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

begümkhan   begümkıroğlu   davet