Başarım Sensin Derneği'nden Anlamlı Davet...

Başarım Sensin Derneği, gönül çatısı altındaki üniversite öğrencilerinin eğitim burslarına katkı sağlamak amacıyla Bodrum Gündoğan’daki Casa CostaHotel’de kadının gücü temalı bir panel ve akşam yemeği düzenledi.

MCD Life Medya Başkanı ve yazar Esra Oflaz, Yeditepe Üniversitesi Başkan Danışmanı Prof. Dr. Sedefhan Oğuz,BeautyOmelette mağazalarının kurucusu Nur Bilen Yavuzer ve Kısmet ByMilka marka kurucusu Milka Karaağaçlı’nın konuşmacı olarak katıldığı panelin moderatörlüğünü Ece Vahapoğlu üstlendi.

Etkinliğe ayrıca Özge ArgüderSander, Elif İnciAras, Meral Kosif, Ayşe Burcu Kaya, Tülay Karadeniz, Özle Sezer, Zeynep Dereli, Sibel Kerimoğlu, Elgiz Çebi, Seda Vardar, Refika Güvensoy,Sengül Haşhaş, Mine Aksu, Işıl Güvensoy Barlık, Ebru Çarıkçılar, Ceren Yılmaz, Yeşim Manav, Gülnaz Sezgin gibi iş, sanat ve cemiyet dünyasının ünlü isimleri katıldı.

Başarım Sensin Derneği Başkanı Şule Argüder ve dernek yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliği yaptığı panelin ve daha sonrasında gerçekleşen akşam yemeğinin gelirinin özellikle derneğin bünyesinde burs alan Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi, Cerrahpaşa ve Çapa Tıp Fakültesi öğrencilerinin eğitim fonuna aktarılacağı belirtildi.

Kadının iş hayatında, sosyal hayatta, aile hayatında kısacası hayatın her alanında olan önemli varlığının ve gücünün vurgulandığı panel sonrası; Başarım Sensin Derneği Başkanı Şule Argüder, panele konuşmacı olarak katılan Esra Oflaz, Prof. Dr. Sedefhan Oğuz, Nur Bilen Yavuzer, Milka Karaağaçlı ve moderatör Ece Vahapoğlu’na çiçek vererek teşekkür etti. Dernek üyeleri ise sürpriz yaparak Başkan Şule Argüder’e böyle anlamlı bir geceye önderlik yaptığı için kadın dayanışması adına çiçek takdim ettiler. DJ performansı ile devam eden akşam yemeğinde, konuklar geç saatlere kadar eğlenerek kadın olmanın gururunu yaşıyor.

başarımsensinderneği   davet   esraoflazgüvenkaya   sedefhanoğuz   nurbilenyavuzer   milkakaraağaçlı   şuleargüder