Ayla Balyemez’in Hareketli Şarkısı “De Get Out” 7 Haziran’da Yayında...

Son dönemin parlayan yıldızlarından Ayla Balyemez, “De Get Out” adlı hareketli şarkısıyla müzikseverlerle buluşuyor. Söz ve müziği Tekir’in imzasını taşıyan çalışma, 7 Haziran Cuma günü dijital platformlarda yayınlanacak.

Şarkıları, sesi ve özgün stili ile müzik dünyasında özel bir yer edinen Ayla Balyemez, bu kez hareketli bir şarkıyla dinleyicilerinin karşısına çıkıyor. Balyemez’in pozitif enerjisini yansıttığı “De Get Out”, 7 Haziran Cuma günü müzikseverlerle buluşacak. Alya Balyemez’in özel vokali ve ritmik altyapıyla harmanlanan “De Get Out” yalnızca sözlerine değil aynı zamanda ritimlerine de eşlik edilen bir parça olarak yaza damgasını vuracak.

DANS ETMEYE BAŞLADIM

Ayla Balyemez, “De Get Out” şarkısıyla olan yolculuğunu şu sözlerle anlatıyor: “Aslında doğduğu an çokça sancılar yaşatmış bir bebeğin sonrasında yüzümüze kondurduğu neşeye benziyor ‘De Get Out’. Tekir bu şarkıyı bana dinlettiği an içim kıpır kıpır oldu stüdyoda, kalkıp dans etmeye başladım! Kendi sesimde bir an önce duymak istedim, çünkü alışık olmadığım bir vokal tekniğiyle söylemem gerekecekti. Sonrasında aradım Tekir’i, ‘Turne sonrası sesim çok kısık ama pilot okumaya gelmek istiyorum’ dedim, ‘Gel cano’ dedi. ‘Şarkı sesime yakışır mı?’ diye paniklerken, pilot okuma ana okumaya döndü! Korkuyla girdiğim stüdyodan yemek yemeyi unutturan bir mutlulukla ayrıldım.”

DİLDEN DİLE ÇOĞALSIN

“De Get Out”un dinleyenlerde mutluluk yaratacak bir şarkı olduğunu söyleyen Ayla Balyemez, “İçime sine sine çalıştığım bir proje oldu. Dinleyicinin içinde de aynı neşeyi uyandıracağına inandığım bir şarkıyı giyindim üstüme. Dilerim ki bu neşe dilden dile çoğalsın” diyor. 

“De Get Out” 7 Haziran Cuma günü dijital platformlarda!

 

aylabalyemez   müzik