Anne Ve Çocukların Buluştuğu Festival...

Bu yıl altıncı kez düzenlenen Baby on the Fest by Buse Terim, Maximum Uniq Açıkhava’da ebeveynlere ve çocuklara eğlenceli, keyifli ve alışverişle dolu bir hafta sonu yaşattı.

Buse Terim’in kadın girişimcilerle birlikte hazırladığı İGA İstanbul Havalimanı’nın ana sponsorluğundaki Baby on the Fest by Buse Terim, bu yıl Maximum Uniq Açıkahava’da gerçekleşti. Giriş ücretinin olmadığı Mini Alışveriş Festivali’nde, aileler hem açık havada alışveriş keyfi yaşadı hem de çocuklara özel atölyeler ve aktivitelerle eğlenceli ve eğitici zaman geçirdi.

Festivalin kurucusu Buse Terim, “Festivalimizi altıncı defa düzenlemiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Çok keyifli geçti. Girişimci kadınların ürün ve markalarını bu festival çatısı altında buluşturmak her zaman önceliğim oldu. Baby on the Fest’in kısa zamanda takip edilen ve beklenen bir etkinlik haline dönüşmesi beni mutlu ediyor” dedi.

Festivalde, çocukların ve annelerin severek takip ettiği GYMY Kids önderliğinde ana sahnede yer alan spor atöyeleri, Nuppu ile,çocukların bilişsel ve oyun yolu ile motor becerilerini geliştirebilecekleri yaratıcı atölyeler, JR Archeologist ile alan kazı çalışması, Studio Canlı ile yine çocuklara yönelik; yoga atölyeleri, müzik ve daha birçok etkinlik hem anne adaylarına, hem de anne ve çocuklara keyifli anlar yaşattı.

Baby on the Fest by Buse Terim’de bu yıl sınırsız alışverişe katılan markalar arasında Buse Terim’in patik markası Baby on The Go’nun yanı sıra BT Shop, Little Yucca, Happy Folks, Paperwork Istanbul, Le Petit Mico, Deux Lapins, Aisha & Joe, KidZee gibi pek çok marka yer aldı.

Koleksiyonlarına özel indirimler sunan girişimci annelerin alışveriş stantlarında ziyaretçileri bekleyen sürprizlerin yanı sıra; festivale destek veren İGA İstanbul Havalimanı, Skechers, B-good Care, Zwilling, Bella Maison, Züber ve Childgen stantlarında da keyifli etkinlik ve sürpriz hediyeler ziyaretçileri karşıladı.

 

 

 

 

 

 

 

buseterim   babyonthebybuseterim