Alaçatı Ruhu Voger’de Yaşanır...

Alaçatı’nın kendine has dokusu, yaz boyu dinmeyen tatlı esintisi, masmavi denizi, kumsalları ve bitmek bilmeyen eğlencesinin tadı en çok Voger Alaçatı’da çıkıyor. Alaçatı ruhunu her metrekaresine taşıyan Voger bu yaz yine en “cool” tatilcilere ev sahipliği yapacak.

Alaçatı’nın merkezinde, ambiyansıyla başka bir dünyaya ev sahipliği yapan; renkleriyle mekân olgusu ve zaman kavramını askıya alan; havuzuyla size bir okyanus hissi veren, Ege kahvaltısıyla sabahları bir festivale dönüştüren, adeta hayatınızı yeniden kurgulayan bir yer hayal edin. Oradan almayı hayal ettiğimiz keyfi 10’a katlayın; işte size Voger Alaçatı!

Voger Alaçatı Silence ve Voger Alaçatı Köyiçi adlı iki butik otele sahip Voger bir tatil değil yaşam tarzı sunuyor. Alaçatı’nın tek ‘silence mood’ yani sessiz oteli olan Voger Silence’da duyacağınız tek şey kuş sesleri. Voger Köyiçi ise Alaçatı’nın kalbinde, sakin ve huzurlu bir tatil imkânı sunuyor. İki Voger de tasarımıyla konforlu, ambiyansıyla etkileyici, odaları ve yaşam alanlarıyla anın içinde zamanı genişleten birer butik otel. Açıldıkları ilk günden beri misafirleri için huzurlu birer sığınak görevi görüyorlar.

Voger Silence

Alaçatı mah. 16119 Sokak No:18 Çeşme/İzmir

Cep tel: 0533 5586437

Tel: 0232 7167409

www.vogeralacati.com

Voger Köyiçi

Alaçatı mah. 13063 sokak No:20 Çeşme/İzmir

Cep tel: 0533 5586437

Tel: 0232 7167409

www.vogeralacati.com

GEN GROUPS

Voger Alaçatı bir Gen Groups Markasıdır. Gen Groups; yılın en popüler mekânı Olden 1772; tarihi yarımada manzarası ve özel menüsüyle Mesai Karaköy; tasarım, sanatsal dekor markası Checkmate Art; üst segment tekstil markası Checkmate Moda ve İtalyan kahvesi sunan Genova olmak üzere farklı markaları bünyesinde barındırmaktadır. Gen Groups, yenilikçi, vizyoner ve istikrarlı oluşumlarla; yeme-içme, turizm, tekstil, art-work, teknoloji alanlarında sektörlerinin en iyisi olmayı hedefleyen markalar yaratır.

 

 

 

 

 

 

 

vogeralaçatı