ADL Yılbaşı Daveti...

İnci Koparan’ın host olduğu ‘adL Mert Aslan Night Zoom’ lansmanı izdiham yarattı.

Zehra Işık-Mert Aslan-İnci Koparan-Didem Özkardeş-Lale Somak-Selin Sintaç-Dilek Yalabık

İzmir İstinye Park adL mağazasındaki şahane atmosfer eşliğinde adL Mert Aslan Night Zoom koleksiyonu için yılbaşı alışveriş daveti düzenlendi. Zehra Işık’ın ev sahipliği ve İnci Koparan’ın hostluğu ile Mert Aslan Night Zoom koleksiyonu İzmirlilerle buluştu. Misafirlerin akın ettiği lansmanda mağazadaki koleksiyon ürünleri hızlıca tükendi. Adil Işık Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Tasarım Direktörü Zehra Işık, İzmir'deki potansiyeli bildiklerini ve çok memnun olduklarını dile getirirken İzmirlilere teşekkür etti.

Mert Aslan'ın zarif sunumuyla gerçekleşen lansmanda koleksiyon şu cümlelerle tanıtıldı: ‘Altın bir gülün şarkısıyla başladı her şey. Jakarlar altına boyandı. Kristaller yağdı gökten yağmur misali; trikolara, poplinlere, denimlere kondular. Kadifelerin çağı başladı mevsim dönünce, taftalar selam durdu bu ihtişama. Siyah bukletlerin ardından haykırdı fuşyalar, kırmızılar yeterince dikkat çekmezlermiş gibi. Hep bir ağızdan katıldı bu şarkıya altın rengi düğmeler. Puantiyelerin dansı göz kamaştırdı sonbaharın kasvetine inat. Yeşiller ve morlar göz kırpıştırdı siyahlara. Leoparlar ve kaplanlar alkış tuttu gülün şarkısına. Payetlerin ışıltısı yıldızlara karıştı, hep birlikte parladılar…'

İzmir cemiyet hayatından bir çok ünlü ismin katıldığı lansmanda konuklar ‘koleksiyona bayıldık, yoğunluktan uzun zamandır alışverişe çıkıp, ayrıca arkadaşlarımızla da görüşemiyorduk, lansman sayesinde tekrar görüşme ve şahane parçalar alma imkanı bulduk, çok keyif aldık’ dediler.

adl   davet   lansman   mertaslan   zehraışık   incikoparan