adL Night Zoom x Mert Aslan ‘Zamansız İhtişam’ Defilesi...

adL Night Zoom x Mert Aslan, Sonbahar/Kış 2024 “Zamansız İhtişam” koleksiyonunu, Çırağan Palace Kempinski'de gerçekleştirilen özel bir defile ile tanıttı.

Mert Aslan-Zehra Işık-Burcu Esmersoy-Birce Akalay-Arzum Onan-Şebnem Çapa-Pınar Tezcan

Çırağan Palace Kempinski’nin büyüleyici ortamında tanıtılan ; Mert Aslan'ın hazırladığı adL Night Zoom x Mert Aslan Sonbahar/Kış 2024 koleksiyonunda zamansız, romantik ve güçlü kavramların ihtişamla birleşimi öne çıkıyor. Altın ve kristal ışıltılarla ihtişam dozunun arttığı koleksiyonda boncuk ve payet işlemeli parçalarla ‘Pret a Couture’ dokunuşu kendini hissettiriyor. Mert Aslan ilhamını 60’lı yılların zarafetinden ve 70’li yılların ışıltısından aldığı Studio 54 stillerini sonsuz bir ihtişamla birleştirerek ahenk içinde ‘Zamansız İhtişam’ koleksiyonunda sunuyor.

"Zamansız İhtişam" daveti Adil Işık Başkan Yardımcısı ve Tasarım Ekibi Direktörü Zehra Işık ve Mert Aslan ev sahipliğinde gerçekleşti.

 Çırağan Palace Kempinski’nin büyüleyici ortamında gerçekleşen davet , önce kokteylle başlayıp ardından defile ile devam ederken ; bir yandan da misafirler adL Night Zoom x Mert Aslan “Zamansız İhtişam” Sonbahar/Kış 2024 koleksiyonunu yakından inceleme fırsatı yakaladı.

Birce Akalay, Burcu Esmersoy, Özge Ulusoy, Nuket Duru, Arzum Onan, Aslıhan Doğan Turan, Hakan Öztürk, Nihan Peker, Zeynephan Gemicioğlu, Buket Taşdelen, Ece Nayman, Begüm Özer, Elif Eren, Mihre Mutlu ve Meriç Küçük gibi isimler; davette keyifli anlara şahitlik etti. Defilenin hemen ardından koleksiyona dair detaylı bilgi de alan davetliler, adL Night Zoom x Mert Aslan “Zamansız İhtişam” koleksiyonuna tam not verdiler.

İkonik yılların özgün detayları.

 50'lerin ikonik beli vurgulayan ceketleri ve romantik peplumları, 60'ların zarif mini etek takımları ve elbiseleri ile 1970'lerin smokin takımlarının yerini aldığı koleksiyon, sizi 1970'lerin ruhunu temsil eden ve hatırlanan ışıltılı Studio 54 partilerine davet ediyor.

Zamansız Stil, Sonsuz Lüks

 adL Night Zoom x Mert Aslan işbirliğiyle Zamansız İhtişam koleksiyonunun renk paleti ise 70’lerin izlerini taşımaya devam ediyor. Çarpıcı fuşya, gösterişli mor, kraliyet mavisi ve çekici kırmızının yer aldığı koleksiyonda, sade siyah ve zarif beyaz uyumunu ile herkese hitap ediyor. Altın ve kristal detaylarla zenginleştirilen Zamansız İhtişam koleksiyonu, boncuk ve payet işlemeli parçalarla "Prêt à Couture" dokunuşunu taşıyor. Güçlü taftalar, ipek satenlerle birleştiği koleksiyonda seksi şifonlar eğlenceli volan detaylarıyla buluşuyor.

https://www.adl.com.tr

https://www.instagram.com/adl_official/ 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

adlnightzoom   mertaslan   defile