29 Ekim - 4 Kasım Haftalık Burç Yorumları...

Maddi açıdan harcamalarınızı kontrol etmelisiniz. Kendinizi zor duruma sokacak harcamalar yapmaktan sakınmalısınız. Şefinizden maddi projeleriniz adına destekler görebilirsiniz ve kendinizi geliştirmek adına daha da yukarılara çıkabilirsiniz. Bu bir kurs ya da eğitim semineri olabilir. Özel ilişkinizde ise duygusal konularda biraz daha paylaşımcı olmalısınız ve sevdiğinize onun çok özel olduğunu hissettirmelisiniz. Evli olanlar ise sizler de hazır olun yepyeni sürprizlere.

Bazı noktalarda kendinizi sorgulayabilir ve yeni düşünsel kararlar alabilirsiniz. Yapmanız gereken ve yapmamanız gerekenleri tekrar gözden geçirebilirsiniz. Sevgilinizle aranızda bir türlü çözemediğiniz sorunlar nedeniyle bazı sonlandırmalar yaşayabilirsiniz. Yeni ilişkiler ve yeni başlangıçlar sizi huzurlu bir noktaya taşıyacaktır. İşinizde tüm projelerin başına geçeceğiniz güzel bir dönem içine giriyorsunuz. Bu hafta hem maddi hem de manevi bir toparlanma olacak sizin için.

Sevgilinizden ayrıldınız, o defter kapandı… Artık hayatınızı yeni oluşumlara açmalı, eski alışkanlıklarınızdan ve değişimi kabul etmeyen düşüncelerinizden kurtulmalısınız. Zihninizi dağıtmak için başka şeylere yönlenmeniz gereken bir süreç olacak sizin için. Maddi konularla ilgili bazı kısıtlanmalar yaşayabilirsiniz. İş arkadaşlarınız aranızda bazı uyuşmazlıklar oluşabilir. Bu gayet normal bir durumdur. Herkesin görüşlerini dikkate almalı ve içinde verilen mesajı anlamalısınız.

İş yerinde arkadaşlarınızla birtakım ortaklıklarda yüzleşmeler yaşayabilirsiniz, arkanızdan çevrilen oyunları öğrenebilirsiniz. Sevgilinizle ay başından beri süregelen gerginlikleri çözmeniz adına son bir fırsat sizin için.  Hem sizin hem de karşı tarafın hatalarını bilmesi ve bunları en aza indirgemesi ilişkilerdeki sorunları kendiliğinden halledecektir. İlişkide nasıl bir yere sahip olduğunuzu bilmeniz sizi daha da güçlü kılacak ve o oranda da sevgilinizi memnun edecektir. Sakin ve yumuşak bir tavır içinde olmalısınız.

Eşinizle güven gibi konularda bazı anlaşmazlıkları çözmeniz mümkün olacaktır. Geçmişte yaşanılan bir konu ile ilgili düşündükleriniz geleceğe kaygı ile bakmanıza neden olabilir. Gerginliklerinizi konuşarak çözmeli ve uzlaşmacı bir tavır sergilemelisiniz. İş görüşmeleriniz size farklı kapılar ve yeni fikirler açabilecek noktaya getirecek bu sıralar. Kariyerinizle ilgili önemli bazı planlamalar yapabilir ve ani sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Önemli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Bu hafta sevgilinizle ilgili önemli konuların gündeme gelmesiyle başlayabilirsiniz. Bazı konulara gücünüzün yetmediğini hissedebilir ve kısıtlanmışlık duygusu içinde bulunabilirsiniz. Aşk hayatınızdaki bazı yönelimler duygusal bazı çatışmaları da beraberinde getirebilir. Bazen daha esnek olmalı ve bazı şeyleri zamana bırakmalısınız. Finansal konularda aile üyelerinizden gelecek desteklerle kendinizi daha iyi toparlayabilecek ve amaçlarınız doğrultusunda yılmadan hareket edebileceksiniz.

Bu dönemde ailenizle ile ilgili bir takım sorumlulukları üzerinize almanız gerekebilecek.  Önemli konuşmalara imza atabilirsiniz. Aile içerisinde huzuru yakalamak her zamankinden biraz yorucu olabilir. Fakat ılımlı olduğunuz sürece her şey daha rahat ilerleyecektir.  Daha önce kaçırdığınız iş teklifleriniz tekrar önünüze gelecek. Bu projelerden iyi sonuçlar alacaksınız. Ve kariyer yaşantınızda değiştirmek üzere yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

İş yerinde motivasyonunuzu bozan kişilere karşı asla kulak asmamalı ve kendinizi işinize vererek daha fazla güçlenmelisiniz. Yeter ki siz kendinize inanın, güvenin ve arkanıza bakmadan daima ilerleyin. Sevdiğinizle geçmiş sorunlar gündeme gelerek sizi yeniden sınama noktasına getirebilir. Anlayışı elden bırakmadan sabırla davranmalı, geçmişte yaptığınız hatalar adına yeri geldiğinde karşı taraftan özür dilemeyi bilmelisiniz.

Aile büyükleri ile ilgili bir takım sorumluluklar alacağınız sağlık durumları ile karşılaşabilirsiniz. Onların tedavileriyle uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Patronunuzla bu aralar size verilen vaatlerin yerine getirilmemesi yüzünden söz düellosuna girebilirsiniz.  Ayrıca sabrınızı taşıracak kişilerle olan iletişimlerinize kulak tıkayıp kendinizi işinize odaklamanız sizin açınızdan daha iyi olacaktır. Yepyeni bir aşk hikayesi hayatınıza dahil olabilir. Sürdürülebilir enerjisi olacak ilişkiler içinde olmanızı tavsiye ederim.

Aileniz nedense sevdiğiniz kişiyi istemiyor ve karşı çıkıyor. Siz de tüm kalbinizle bu uğurda savaş vermeye hazır hissediyorsunuz kendinizi. Aileniz sizin aceleci bir tavır sergilemeye çalışırken bir yandan da bazı noktaları daha detaylı incelemeniz konusunda sizleri uyarıyor. Yalnız bunu yaparken sizlere tavsiyem tamamen ön yargılarınızdan uzak olarak düşünmeniz gerektiğidir. Aklına güvendiğiniz birinden yardım almanız size iyi gelecektir. Aile kavramı çok önemlidir, onları her şeyi daha iyi bilirler.

Bu hafta duygusal anlamda ruhsal gerginliklerden ve streslerden arınmanız da fayda var. Anne ile olan ilişkilerinizde ise daha anlayışlı ve yardımsever hareket etmeniz hem sizi hem de annenizi manevi anlamda daha mutlu edecektir. Sevgilinizle etraflıca düşünerek vereceğiniz kararlar sizleri geleceğiniz adına önemli bir döneme taşıyacaktır. Bu nedenle fazlaca düşünmeli ve sizi en mutlu edecek kararı vermelisiniz.

İş yerindeki yerinizi ani bir kararla farklı bir alana kaydırmak isteyebilirsiniz. Rekabet ettiğiniz kişilerle mücadeleyi kazanıp kendinizi göstermenin tam zamanıdır. Üstlerinizle olan iletişimlerinizde net bir tavır kullanmalı ve taleplerinizi samimi bir dille ifade etmelisiniz. Çünkü bu dönemde en çok buna ihtiyaç duyacaksınız. Evinizi yenilemek veya onarım ile ilgili işlerle ilgilenmek için biraz daha beklemeniz yerinde olur.  Zira bu günlerde başladığınız işlere kendinizi tam olarak veremeyebilirsiniz

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

29 Ekim - 4 Kasım Haftalık Burç Yorumları