26 Şubat- 02 Mart Haftalık Burç Yorumları

Arada bir tutarsızlık gösteriyorsunuz kendi içinizde. Söz konusu aşk hayatı olunca mutlaka mücadeleci olmalısınız. Hayallerinizin peşinden gitmelisiniz. İçiniz kıpır kıpır oluyorsa sakın onu hissi rafa kaldırmayın. Eğer işsizseniz iş bulabilirsiniz. Dikkatli ve özenli davrandığınız sürece iş hayatınızda pek sıkıntı yaşamazsınız. Şans, başarı sizden yana. Kısa süreli de olsa kendinize zaman ayırmalı ve tüm olumsuzluklardan, olumsuz düşüncelerden sıyrılmalısınız.

Çalıştığınız yerde terfi alabilir, maaşınız artabilir ya da istediğiniz başka bir şirkette işe başlayabilirsiniz. Zor günler için birikim yapmayı unutmayın. Arkadaş ilişkilerinizin eskisi kadar güçlü olmadığını fark edeceksiniz. Yeni ortamlarda, yeni insanlarla tanışacaksınız. Belki de bu değişim uzun süredir hayal ettiğiniz aşkı ayağınıza kadar getirebilir. Olduğunuz kişiden farklı ya da karşınızdaki kişinin istediği gibi görünmekten vazgeçin.

Aşk hayatınızda tedbirli, düşünceli ve mantıklı hareket ettiğiniz sürece mutsuzluğa yakalanma ihtimaliniz oldukça az. Kuralları baştan koymayı başarırsanız ve bunu da kırmadan yaparsanız birlikteliğinizde kontrolü tamamen ele alabilirsiniz. çizdiğiniz yol haritasında, kararlı bir şekilde ilerleyeceksiniz. Hırslı ve arzulu yapınız sayesinde hedeflediğiniz noktaya her geçen gün biraz daha yaklaşacaksınız. Bu durum öz güveninizin yenilenmesini sağlayacak.

Daha önce birliktelik yaşadığınız ancak herhangi bir sebepten dolayı son bulan ilişkinize geri dönebilirsiniz. Bu durum ailenizin tepkisiyle karşı karşıya gelebilirsiniz. Kimsenin sizi engellemesine izin vermeyin. Zor süreç olsa da sonunda mutlu sona ulaşacaksınız. Sosyal hayatınızda sizi rahatsız eden her türlü koşulu değiştirme imkanı yakalayacaksınız. Kendinizi rahatsız hissettiğiniz her türlü durumda kararlı adımlar atacaksınız.

 

 

Sevdiğinizle alıştığınız ya da rutin devam eden ilişkiniz sizin hep hayal ettiğiniz süreçte olacak. Bu dönemde şanslı ve çekici olacaksınız. Bu dönemin tadını çıkartmaya çalışın. Sizi mutluluğa taşıyacak hemen her şeyi denemelisiniz.  İşinizde yaşanacak olan gelişmeler sizi memnun edecektir. Karşınıza sorunlar çıksa hepsinin üstesinden gelebilecek yeteneğe sahip olduğunuzu da asla unutmayın.

Kimi zaman doluya koysanız almaz, boşa koysanız dolmaz. Aslında bunun bütün bunların nedeni o güçlü imajınızdır. Herkes sizin sorununuz yok gibi düşünüyor. Oysa ki her güçlü savaşçının bir yorgun zamanı vardır. Bugün sorunlarınızı çözmek için uğraşmak yerine ateşkes ilan edin. Böylece üzerinizdeki ağırlıklardan kurtulabilirsiniz. Mutlu olduğunuz ve aslında canınızı sıkmayan birlikteliğinizde aksaklıklar yaşayabilirsiniz.

 

Olumlu gelişmeler sayesinde yüzünüz gülmeye başlayacak. Herhangi bir işe girişmeden önce araştırmalarınızı doğru şekilde yapın, kontrolü elinizde tutmalısınız. Paylaşımlarınızda açık olmalısınız. Dengeli davrandığınız sürece beklentileriniz karşılık bulabilir. Çıkarlarınız doğrultusunda hareket edin. Parasal açıdan zaman zaman zorlanmalar olacaktır ancak genel olarak maddi durumunuz iyi olacak.

Çalışma ortamınızda kesinlikle içinde bulunmamanız gereken olumsuzluklar meydana gelecektir. Siz sadece işinize odaklanın. Sevgilinizle ilişkinizde kontrolü elinizde bulundurmaya devam edin. Bekar iseniz yalnızlığınız son bulacak. Evin içinde bazı fedakarlıklar gerekebilir. Kimsenin kimseyi zorla hayatına kast etme hakkının olmadığının farkında olmalısınız. Ailenizin masrafları dikkatlice planlanmazsa, borçlar sizi biraz sıkıştırabilir.

 

Bu aralar kendinizi biraz rahatlamış hissedeceksiniz. Her şey istediğiniz gibi ilerleyecek. Önünüzde başarılı olacağınız uzun bir süreç olacak. Bazen aceleci davranışlarınızdan dolayı olayların kontrolünü tamamen kaybediyorsunuz. Olayları biraz olsun akışına bırakın ancak kontrolü asla tamamen elinizden kaçırmayın. Aldığınız ya da alacağınız iş tekliflerini iyi değerlendirin.  Şeker ve , karbonhidratlardan belli bir süre uzak durun.

Aile ve iş hayatınızda attığınız ya da atacağınız adımlar şu sıralar önemli olacak. Sakinliğinizi korumalı ve sabırlı davranmalısınız. Doğru adımlar atarak mutluluğu yakalayacaksınız. Ancak ilişkinizin artık sizi mutlu etmediğini ve düzelmeyeceğini düşünüyorsanız sevdiğinizle zayıflamış olan bağınızı kopartabilirsiniz. Kendinize yeni bir yol çizebilirsiniz. Aradığınız mutluluğu ve huzuru mutlaka bulacaksınız.

İlişkinizle çok fazla mücadele ettinizi ve kendinizi yorulduğunuzu hissediyorsunuz. Hayatınızda karşınıza çıkacak başlangıçlar olduğu kadar sonlanmalar da olacak. Bu durum biraz sizi etkilese de kendinizi kısa sürede toparlayacaksınız. Zorluk ve sıkıntıların ardından rahat nefes alacaksınız. Çalışmalarınızın herkes tarafından beğenileceğini bilmelisiniz. Gelir düzeyiniz yükseliyor. İstediklerinize sahip olamamanız için hiçbir engel yok.

Çalıştığınız yerde terfi alabilir,

İşinizde sürekli kontrollü olmanız başarılı olamazsınız. Olayları, fırsatları ve gelişmeleri akışına bırakmayı öğrenmeniz gerekli. Endişelerinizin büyük ölçüde yersiz ve gereksiz olduğunu sizde iyi biliyorsunuz. Özellikle süregelen birlikteliğinizde ortaya çıkan ya da çıkabilecek olan sorunları gözünüzde büyütmekten vazgeçin. Sizin yapmanız gereken tek şey, sakin kalmak ve sorunlar karşısında mücadeleci bir tavır ortaya koymak.

26 Şubat- 02 Mart Haftalık Burç Yorumları