26-30 Mart Haftalık Burç Yorumları

Bugünlerde bazen düşünmeden konuşarak başınızı derde sokuyorsunuz. Biraz her şeyin dışında kalmanızda fayda var. Gereksiz kişilerle gereksiz tartışmalara girmekten kaçının. Sevdiğiniz kişiden bazı şeylerin acısını çıkartmaya çalışıyorsunuz. Onun canını istemeden de olsa sıkabiliyorsunuz. Bu da ilişkinizi yıpratıyor. Birbirinize karşı saygınız yok oluyor. Kendinizi biraz an önce toparlamalısınız. Atacağınız adımlarda iyimser yaklaşırsanız sizin için son derece avantajlı günler olacak.
 İşinizde yapacağınız köklü bir değişiklikle yeni bir sayfa açacaksınız. Hem iç dünyanızla hem de sosyal çevrenizle parla bir dönem sizi bekliyor. Hayatı karşı bakış açınız pozitif yönde olursa kazanç kapılarınız açılacak. Sevdiğinizle araya parasal sorunlar olabilir. Ve bazı arkadaşlıklarınızla zedeleyici durumlar yaşabilirsiniz. Bu dönemlerde biraz ketum olmalısınız. Çok fazla her şeyinizi anlatmayın ve paylaşmamaya özen gösterin. Çekememezlik durumlarıyla karşı karşıya kalabilir ve sinirlerinizi yıpratabilirsiniz. Her şeye rağmen pozitif bir tutum içinde kalın ve sabırlı olun.

 Karşınıza çıkacak fırsatları iyi bir şekilde değerlendirin. İş yerinizde oluşacak ufak tefek anlaşmazlıklar sizi üzmüş olsa da olumlu ve sabırlı tavrınız sayesinde bunları aşabilecek güçte olacaksınız. Elinize hiç ummadığınız bir yerden para geçecek. Sevdiğinizle aranızda önemli konuşmalar yapacaksınız. Ve aranızda ciddi yapılanmalar olacak. Yolunda gitmeyen sorunlarınızın nedenlerini çözeceksiniz. Sezgilerinizin bu anlamda sizi yönlendirmesine izin vermelisiniz.  Sorunlar siz istemediğiniz sürece hayatınızda olmayacak, üstüne gittiğiniz sürece çözüme kavuşacaktır.

 Kısa kısa iş seyahatleri yapacaksınız. Kariyerlerinizle ilgili fırsatla olacak, bunları iyi bir şekilde değerlendirmelisiniz. Grup çalışmaları içine girebilir ve yeni iş teklifleri alabilirsiniz. Ailenizden size kalacak miras görünüyor, ayrıca beklediğiniz paralarda elinize geçecek. Sevdiğinize karşı önyargılı olmayın. Sessiz bir dinleyici olmalısınız. Bazı konularda inatçı davranıyorsunuz. Hep sizin dediğiniz olsun istiyorsunuz. Ama unutmayın ki ilişki iki kişiliktir. İlişkinizde henüz taşlar yerine oturmamış olabilir. Bu durumda başka çareler bulmalısınız.
Aileniz ilgili yüzleşeceğiniz bazı sorumluluklar hayatınızı etkileyecek. Ev alacaksınız ya da evinizi yenileyeceksiniz. Bu duruu biraz ertelemelisiniz. Çünkü bu planlarınızı bozacak bazı sorunlar oluşabilir. Olumlu düşünceleriniz hem ruhunuzu hem de fiziksel direncinizi güçlendirecek. Eğer yazan, çizenseniz son derece güzel çalışmalara imza atacaksınız. İletişim konularıyla uğraşanlar da başarılı bir süreç içinde olacaklar. Sevgilisi olmayanlar bu dönemde karşınıza çıkacak kişi ile uzun vadeli bir ilişki yaşabilirsiniz.
Sevdiğiniz kişiden karşılık bulamayan aşıklar artık yeter… Yeni bir karar alıp kendinize başka bir yön vermelisiniz. Duygusal labirentten çıkmanın zamanı gelmiştir. Siz yeter ki nereden başlayacağınızı bilmelisiniz. İşinizde uzun süredir beklediğiniz bir haber i geç alacaksınız. Bu süre içinde mümkün olduğunca sabırlı ve uyumlu olmaya dikkat edin. Üstünüz olan kişilerden de destek alma ihtimaliniz var.  Sosyal çevrenizde sizi üzen, canınızı sıkan kişiler size geri dönüş yapacaklar. Bir daha sizi bu hale getirmemek için geri adımlar atacaklar.
Yakın zamanda işinizde bir transfer gözüküyor. İşinizde gözle görülür bir ilerleme ve hareketlilik olacak. Kariyerinizle ilgili belli bir çizgiye oturacak ve başarılı bir iş hayatı devresi içine gireceksiniz. Hayatınızda yeni olan kişi ile bu aralar bir dargın bir barışık bir ilişki yaşıyorsunuz. Çalkantılı bu ilişkide baş sorumlu sizsiniz. Birbirinizi tanıdıktan ve aranızdaki yanlış anlaşılmaları ortadan kalktıktan sonra her şey düzelecek. İkinizde ileriye dönük planlar yapmaya başlayacaksınız. Ve sizi koşturmalı dönem bekliyor.
İş ortamında bazı gerginliklere karşı sabırlı olmalısınız. Meslek değişimi yapmak istiyorsunuz. Ama kesin kararlar almadan önce bir kere daha düşünmenizde fayda var. Arkadaşlarınızın kendi hayatlarına dair problemlerini uzaktan seyretmeniz dostluğunuzu zedeleyebilir. Onlara yardım etmenin yollarını aramalısınız. Sevgilinizle evliliğe sıcak bakmıyorsunuz. Ve sürekli kaçış içindesiniz. İlk zamanlarda yaşanan olumsuzluklar ve kavgalar sizi evlilik fikrinden iyice uzaklaştırıyor.  Kendinize bir an önce yeni bir yön vermelisiniz. Karşı tarafı boşuna bekletmemelisiniz.  
Aile ve iş hayatınızda yolunda olmayan bazı sorunlar yavaş yavaş düzelecek. Yeni çözümler bulmak ve bunları hemen uygulamak isteyeceksiniz. Birkaç işle aynı anda ilgilenmeye devam ederseniz sonuç başarısızlıkla sonuçlanabilir. Sevgilinizle konuşmaktan nedense bazı anlarda çekiniyorsunuz. Kendi içinize dönüp orada çözmeye çalışıyorsunuz. Ama bazen başarılı olamıyorsunuz. Bebek sahibi olmak isteyenler bu isteklerine kavuşacaklar. Hamileliğin ilk zamanlarından biraz sorunlu alacağından dinlenmeye özen göstermelisiniz.
Bu sıralar egonuz tavan yapmış durumda. Eğer böyle devam ederseniz etrafınızda kimse kalmayacak. Kendinizi yalnızlığın içinde bulacaksınız. Sevdiğinizle olan ilişkinizde kıskançlık ve baskı sorunlarından dolayı sıkıntılar yaşıyorsunuz.  Gerçekleri biraz daha net görerek ilişkinizde mesafe koymak isteyebilirsiniz.  Bu durumda kendinizi ve yaşamınızı sorgulayabilir, hayata dair amaçlarınızı ve ideallerinizi gerçekleştirmek adına yeni düşünce kalıplarını benimsemek isteyebilirsiniz. İşlerinizde ise, finansal beklentileriniz uyum sağlayamayabilir bundan dolayı da bazı ertelemeler oluşabilir.
Üst üst gelen gerek maddi gerekse manevi oluşumlar sizi son raddeye getirmiş durumda. Karşılaştığınız yükümlüklerle nedeniyle her ne varsa hepsini denemek isteyebilirsiniz. Ancak bunu yaparken hırslarınıza yenik düşmemelisiniz. Ne yaşarsanız yaşayın yine de ayakta kalmalısınız ve asla ayakta kalma savaşından vazgeçmemelisiniz.  Sevgi, aşk ve evlilik anlamda yeni ve güzel başlangıçlar yanı başınızda olacak. Yalnızlar için yeni bir ilişkiyi başlayacak güçtesiniz.

Hep iş hep iş olmaz. Biraz ara vererek seyahat planı yapmalısınız. Bu seyahatta kendinizle baş başa kalıp doğru kararlar almanız size iyi gelecek. Yeniden doğuşunuzu sağlayacak önemli imkanlar yakalayacaksınız. Eşinize karşı duygusal duyarlılığınız bu sıralar arttı. Kendisinin size yeterince değer vermediğinizi hissediyorsunuz. Bu tür düşüncelerle bir yere varamıyorsunuz.  İlişkinizde bazı sınavlardan geçeceğini ve her şeyi geride bıkacaksınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

26-30 Mart Haftalık Burç Yorumları