21- 27 Mayıs Mart Haftalık Burç Yorumları

Sevgilinizle arasındaki ilişkinizi yeniden gözden geçiriyorsunuz bu zamanlarda. Kıskançlık halleriniz karşı tarafı yıpratacak derecede olabiliyor.  Bu durum yaşanan gerginlikler ve aile bireyleri arasındaki fikir ayrılıkları birkaç gün kafanızı meşgul edebilir. Söylemek istediklerini çok farklı noktalara çekilebilir. Aynı şekilde sen de söylenenlere karşı alınganlık gösterebilirsin. Ama çabuk toparlanıp, orta yolu bulacaksın. Gereksiz harcamalarınızın önüne geçmek için tasarruf tedbirlerine sıkı sıkıya uymanız gerekebilir.
 Hayatında daha önce yaşamış olduğunuz zorluklara karşı yeterince deneyim kazandınız ve ders aldınız. Adım atma ve hediyelerini toplama zamanındasınız.  Yorulmak bilmeyen enerjileriniz ile hangi işi yaparsanız yapın hedeflediğiniz noktaya yavaş da olsa tünelin sonundaki  ışığı göreceksiniz.  Bazı durumlarda hem kendinizi hem de sevdiklerinize “hayır” demekten çekinmeyin artık. Çok çabuk soğuk algınlığına yakalanabiliyorsunuz.  Bu dönemde vitamin takviyesi yapmanız lazım. Kepekli gıdalar yemeli ve spora ağırlık vermelisiniz.
Güne yoğun duygularla başlayacaksınız. Zihinsel enerjinin artmasıyla güçlü duygular içinde bulup hissedeceksin. Eğer yalnız iseniz, aşk için harekete geçme zamanı. Eski sevgilinle yeniden bir araya gelebilirsiniz, uzun uzun konuşma fırsatı yakalayabilirsiniz. Sohbetlerinizin yoğunluğu, uzun telefon görüşmeleriyle geceleri uykusuz kalmana sebep olabilir.  Hayatının birçok alanında yenilenmeye hazırlık olmalısın. Yeni bir iş ya da yatırım yapabilirsiniz. Ancak riskleri de göze alman gerekebilir.
Gönül ilişkilerinde tuttuğunu koparan bir tavır içindesin. Bir süredir yaşadığın ilişkide bazı şeylerin yolunda gitmediğini düşünüyorsunuz. Artık her şey senin dediğin gibi olacak. Sevdiğin insan için mücadele etmekten asla vazgeçmeyeceksin. Hele ki aranıza üçüncü kişilerin girdiğini düşünüyorsan eğer senin yanında kimsenin şansı olmayacak. İş hayatınızda kendine olan güvenin sayesinde iş yerinde dikkatleri üzerine toplayacaksın. Elbette başarını kıskananlar olacak ama yolunda ilerlemene engel olamayacaklar.
Rahat bir nefes alma dönemindesiniz. Hayatında çok radikal değişiklikler yaşayacaksınız. Edinmiş olduğunuz tecrübelerle ayaklarınız yere daha sağlam basacak. Eğer yalnız bir iseniz, aşk ilişkisi yaşamak için bol fırsatınız olacak. Girdiğin ortamlarda, iş yerinde caziben sayesinde dikkatleri üzerine çekeceksiniz. Evli iseniz, evliliğinizle ilgili karışık duygular içindeyken bu hafta içinde çözün kapıları aralanacak. Eğlenceli aktivitelere dahil olabilirsiniz. Çevrenizi genişletecek ve yeni insanlarla tanışacaksınız.
Yaşamına yeni sorumluluklar yükleyebilirsiniz. Dostlarının vesilesiyle yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Ancak tanıştığın kişiyle uzun süreli bir ilişki kurmak istemeyebilirsiniz. Sadece bir süre flört etmek hoşunuza gidebilir. Ama sonra bu flört gerçek aşka dönüşecek. Bir süredir kendi işini kurmak istiyorsunuz. Birtakım aksiliklerle karşılaşabilir, olmadık sorunlar yaşayabilirsiniz. Ama ilerleyen günlerde daha motive ve güçlü hissedeceksiniz kendinizi, iş ve para konularınız iyiye gidecek.
Haftanız çok verimli geçecek ve enerjiniz üst seviyelerde olacak. Son zamanlarda hayatınızın tuzu biberi olan aile sorunları sanki büyülü bir değnek değmiş gibi çözüldüğünüzü göreceksiniz. İkili ilişkilerde sadakat ve güven arayışının artmasına neden olacak. Birlikte olduğun kişinin önce tutarlı olmasıyla ilgilenmelisiniz. Sana olan sevgisini binlerce kez söylese de, artık senin için bir anlamı olmayacak. Defalarca konuşsanız da bir çözüm yolu maalesef bulamıyorsunuz. Yaşadığın birçok şey senin yeniden düşünmene sebep olabilir.
Aşk hayatınızda birtakım hareketlenmeler yaşanacak. Artık birlikte olduğun kişiyle ilişkinin adını koymak isteyeceksin. Eğer seni oyaladığını düşünüyorsan, ilişkiyi bitirmek gibi net bir karar alabilirsin. İlkbaharın iç huzurunu bulmanı sağlayacak. Bu zamanda çıkacağın tatil daha dingin geçerken, tüm yorgunluğunu atma fırsatı bulacaksın. Hiç hesapta olmayan bir takım harcamalar yapacaksınız. Bazı ödemeleri geciktirebilirsiniz. Ama önümüzdeki günlerde maddi kaynakları çoğaltmak için aklına gelebilecek fikirlere sen bile şaşırıp kalacaksın.
Sevdiğin kişiyle birlikte uzun soluklu konuşma yapacaksınız. Sevgiline “Neden bunu bana daha önce söylemedin” “ Neden saklamış olabilirsin” diye duyduğun rahatsızlığı dile getireceksiniz. Sevgilinizin yapmış olduğunuz hatalar senin bir karar verme aşamasına itecek. Birlikteliğin ile ilgili, neden bu konular konuşuluyor diyebileceğin ikileme düşeceksin. Finansal açıdan keyifli ve sevindirici haberler alacaksınız. Yaptığınız işleri daha rahat piyasaya sürebilir, projelerinize yeni destekçiler bulabilirsiniz.
İş arayan iseniz çok büyük ve köklü bir şirkette işe girme fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu dönemde şans ve bereket üst noktalara ulaşacak sizin için. Ev almayı ya da satmayı düşünüyorsanız bunu yaz sonunda yapmalısınız. Aşk hayatınızda yeniden yapılanmalar söz konusu olabilir. Sizin için önemli olan şeylerin farkına varmalısınız. Bu dönem içerisinde, sizden yaş olarak büyük kişiyle duygusal anlamda yakınlaşabilirsiniz. İlişkiniz konusunda daha sağlam adımlar atmalı ve mantıklı ilişkiler kurmalısınız. Evli iseniz, bu zamanda çocuk sahibi olmak isteyebilirsiniz.
Sizin için uygun olmaya işlere girmeyin.  Bir dönem aklınızda olan proje veya yarım kalmış hayaller sizi yeniden harekete geçirecek. Ailenizin bazı üyeleri ile çatışmalar yaşayabilirsiniz haksız eleştiriler karşısında sakin kalmakta zorlanabilir sizde sert tepkiler verebilirsiniz. Akşam iş çıkışı kafanızı dağıtacak renkli bir ortama gireceksiniz.
Ay sonuna doğru sevdiğiniz bir arkadaşanızla eve tutabilir, taşınabilirsiniz. Finansal açıdan daha kazançlı olabilir, beklentilerinizi artırabilir ve yeni umutlara sahip olabilirsiniz. Bu dönem içerisinde istediklerinizin gerçekleşme ihtimali oldukça yüksek. Duygularını istediğin şekilde ifade edemiyorsun. Durum böyle olunca gerilmek yerine kendinizi olayların akışına teslim etmelisiniz. Elindeki olanaklar ve deneyimler daha iyi günlere işaret ediyor. Ev ile ilgili durumlarda sorun yaşanabilir. Ev eşyalarında arızalarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

Mart Haftalık Burç Yorumları   21- 27 Mayıs Mart Haftalık Burç Yorumları