2 - 8 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

 Bugünlerde hayatınızda problem oluşturan durumlardan kurtulmak için gayet iyi bir hafta. Kendinizi bu konuda enerjik hissedeceksiniz ve her türlü zorluğun üstesinden gelecekmiş gibi düşünebilirsiniz. İş yerinde yaşadığınız tüm sorunlar ortadan kalkacak. İlahi adalet yerini bulacak. Akıllı ve tecrübeli kişilerden bilgi alabilirsiniz. Aşk ve ilişkilerinizde veya evliliğinizde daha hoşgörülü olmanız ve ani kararlar vermemeniz gerektiğini  bilmelisiniz. Eğer böyle hareket ederseniz kazanan hep siz olursunuz.
Bu sıralar sadece mutlu olmayı tercih etmelisiniz. Sevdiğinizle aranızda sizi huzursuz eden, inciten tüm olaylardan ve birtakım davranışlardan uzaklaşma fırsatı yakalayacaksınız. Bazı konularda fazla duygusal davranmamanız ve kendinizi yıpratmamanız lazım. Bugünlerde yeni gelişmelere ve sürprizlere açık olunuz. Sosyal çevrenizde kuracağınız yeni arkadaşlıklarınızla yeni oluşumlar içinde olacaksınız. Yeni iş birlikleri kurarak hiç olmadığınız kadar yoğun bir çalışma temposunun içinde bulacaksınız kendinizi.
Baharın gelmesiyle birlikte cesaret gerektirecek ve elinizi taşın altına koyacak bazı sorumluluklar yüklenecek size. Kendinize yeni oluşumlar oluşturabilirsiniz. İsteklerinizi gerçekleştireceğiniz güzel bir dönemdesiniz.  Sevgilinizle aranızda yürümeyen bir birliktelik söz konusu.  Bu ilişkiyi ya bitirebilir ya da  kendinize yeni bir rota belirlemek isteyebilirsiniz. Yeni yollar aradığınızda çözümleri bulabileceğiniz bir süreç içinde olacaksınız.
Hayatınız yeniden şekillendirmek için yeni bir döneme giriyorsunuz.  Ani bir kararla işinizde bir değişikliğe ya da önemli bir pozisyona gelebilirsiniz. Duygusal gelgitlerinizle ilişkinizde olmadık sorunlar yaşayabilirsiniz. Sevdiğinize karşı yanlış anlaşılmalara sebebiyet vermemek için düşündüklerinizi dolaylı yollardan değil doğrudan anlatmayı ve bunu yaparken de sade bir dil kullanmalısınız. Bekâr olan, kendilerini hızlıca ve karşı konulamaz bir aşkın pençesinde bulacaklar.
Partnerinizle şu sıralar artı eksi haller yaşıyorsunuz. Karşı tarafa karşı yoğun duygular ve büyük beklentiler içindesiniz. Biraz her şeyi akışına bırakmalısınız. Üstelik siz de kendinizi biraz yenileyin ve isteklerinizi olayların seyrine göre yapmalısınız. Bazen yolunda gitmeyen işlerinizin yoluna gireceği günler çok yakın sizin için.  İş yerinde kaçırdığınız bazı fırsatlar sizin önünüze altın tepsi ile yeniden karşınıza çıkabilir. Kendinize yeni bir yol çizmek isteyeceksiniz.
İlişkilerinizde gerginlik yaratacak etkiler söz konusu. Sevdiğinizi kaç kere kırdınız, kaç kere üzdünüz.  Ama sizi seven kişi nedense hiç bunları kafasına takmıyor ve umursamıyor. Sadece sizi seviyor. Biraz bunu sizde düşünceniz ilişkiniz çok daha huzurlu olacak.  Hafta sonuna doğru iş ilişkilerinizde daha uzlaşmacı ve çözüm odaklı düşünceleriniz  göz dolduracak. Ve herkesin beğenisini kazanacak.
 Zihninizi kurcalayan birtakım konular var. Sevdiğinize karşı sürekli onu kontrol etme, benim istediğim olsun istediği ilişkinizi başka boyutlara taşıyor.. Bu durum hem sizi hem de karşı tarafı yıpratıyor. Aşk konusunda şansınız çok fazla zorlamayın. İş çevrenizde arkadaşlık ilişkinize dikkat etmelisiniz.  Arkanızdan konuşanlar olabilir. Bazı kişilerle aranıza mesafe koyacaksınız. Kendinizi biraz koruma altına almalısınız.
Bu zamanlarda yaşamınızda yeni başlangıçlar yapmanız için son aşamaya gelecektir. İş yaşamanızda bir sonuç beklediğiniz fakat bir türlü sonuca ulaşamadığınız konularda gerginlik olsa da bunları çok güzel fırsatlara çevirebileceksiniz. Hafta sonuna doğru ailenize daha fazla zaman ayırmak isteyeceksiniz. Bu tüm aile bireylerine çok iyi gelecektir. Aşk hayatınızda önemli gelişmeler yaşayacak duyduklarınıza çok sevineceksiniz.
Bu sıralar ilişkilerinizde ve kariyerinizde aniden karar verme noktasında olacaksınız. Yapacağınız radikal değişim ve kararlara açık bir insan olduğunuz için iş yerinde şaşırtırcı kararlar alacaksınız. Biraz bekleyin ve görün diyorum size. Bahar ile birlikte evlilik ve ilişkiler döneminde çok daha iyi olacağınızı gösteriyor. Eski yaralarınızın iyileşeceği kendinize gelecekle ilgili planlar yaparkan bulacaksınız. Ya evlilik kararı alabilir ya da ciddi bir ilişkiye başlayabilirsiniz.
 Finans veya aile ilişkilerinizde olumlu yönde gelişmeler olacak. Yeni ortaklık kararları alabilirsiniz. Fırsatlarla dolu bir süreç içine giriş yapacaksınız. Parasal konuda yaşanılan ani gelişmelere karşı farklı çözümler olduğunuz deneyimlerle tecrübe sahibi olacaksınız. Heyecan yaratan tanışma ve aşk hayatınızda hızlı gelişmeler ve ciddi karar vermeniz size ve hayatınıza renk katacaktır. İlişkinizde netlik kazanmak istediğiniz her konuda başarı sizin hep yanınızda olacaktır.  
 Sevdiğinizle yürüttüğünüz kişiye karşı hep ön yargılı davranıyorsunuz. Biraz kendinizi bu konuda frenlemelisiniz. İlerleyen zamanlarda ilişkiler içindeki tüm gerçekleri göstererek, ilişkinizi sağlam temeller üzerine kurmanıza yol gösterecektir. Yatırımsal ya da ailevi ilişkileriniz ile ilgili olumlu yönde gelişen konular size yeni fikirler kazandıracak. Alım satım ile ilgili birtakım hedeflerinizi  hayata geçirmek konusunda karşılaşacağınız fırsatlar yaşamınızda büyük bir yer olacak.

 Yazın gelişiyle hayatınızda uzun süredir tamamlamak istediğiniz ama nedense bir türlü sonuçlarını alamadığınız konuları tamamlama fırsatı yakalayacaksınız. Hayatınıza yeni birilerini katmak isterken, bir yanda da sürekli didişen, kavga eden, ilişkinizde huzur bulamayan ilişkinizi bitirme kararı alacaksınız. Aile bireyleriyle bazı beklentilerinizin artık sizi üzmesine izin vermeden harekete geçme zamanıdır. Bunu başarmak da sizin elinizde.

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

2 - 8 Temmuz Haftalık Burç Yorumları