2 - 6 Nisan Haftalık Burç Yorumları

Artık sırtınızı yaslayıp büyük bir umut içinde gelecekle ilgili dair planlar yapmaya başlamalısınız. Neye odaklanırsanız her şeyi başarı ile sonuçlandıracaksınız. Eski aşk ilişkiniz tekrar gündeme gelebilir. Bu sefer ipler sizin elinizde olacak. Ve eski sevgilinize isteklerinizi ve nasıl bir ilişkide olmak istediğinizi açık bir şekilde anlatacaksınız.  Sevgilisi olanlar ilişkileri gayet uyumlu ve olumlu devam ediyor. Aşk hayatları daha renkli hale gelecek. Arkadaşlarınızın sizi  anlamadığını düşündüğünüz bazı konularda artık objektif olarak olaylara bakmayı öğrenecek ve neyin ne olduğunu daha iyi anlayabileceksiniz.
Moralinizin düzelmesi , yüzünüzün gülmesi ile keyfiniz artmaya başlayacak. Bu durum çevrenizdekilerin de dikkatini çekecek. Aşkta yeni sürpriz gelişmeler ve yeni başlangıçlar gündemde olabilir. Bu zaman zarfında hayatınıza dahil olmak isteyen kişilerle istikrarlı ve gelecek vaat eden bir ilişki yaşayacaksınız. Sağlığınıza biraz daha dikkat etmeli, yorgunluğunuzu üzerinizden atmaya çalışmalısınız. Aksi takdirde bu tükenmiş enerjinizle bir şey yapmanız mümkün olmayacaktır.

 Karşılayacağınız herhangi bir sorun karşısında bocalamadan atlatacaksınız. Hiçbir şey sizi sinirlendirmesin. Ve içinden çıkılmaz gibi görülen sorunları hoşgörülü içinde ele almalısınız. Aşkın anahtarı sizin elinizde. Çevrenizde sizi seven birisi var. Ama siz bunu görmek istemiyorsunuz. Siz de sevginizi göstermekten çekinmeyin. Duygusal dengenizi sağlamanın huzuru içinde hayatınıza güzellikleri daha kolaylıkla çekebilirsiniz. Duygularınızın sesini mantığınızla birleştirerek ortaya çıkarırsınız.

 Bu dönemde yaşanacak güzel dostluklar kurabilir, dernek çalışmaları içine girebilirsiniz. Yaratıcı ve sanatsal faaliyetlerle dolu bir dönem içinde olacaksınız. Kendi yaratıcılığınızı keşfetmeye başlayacaksınız. Bu keşfinizi iyi değerlendirdiğinizde manevi yönde zenginleşmenize olanak tanıyabilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki yenilikler sizlere yeni fırsatlar sunacaktır. Yarım kalmış beraberliğiniz ile yeniden başlama kararı alabilirsiniz. Fakat bu duygusal tuzağa düşmemelisiniz. Sözlerin gerçeklerle ne kadar bağdaştığını görmek için karşınızdakine biraz zaman tanımalısınız.
Aradığınız ilişkiyi yakın zamanda bulacaksınız. Fırsatları iyi değerlendirirseniz mutlu ve keyifli bir aşk yaşayacaksınız. İlişkinizde sevgi ve saygı açısından tam sadakat bekliyorsunuz. Kendinizden emin olduğunuzdan evliliğe ilk adımı atacaksınız. Maddi projelerinizden istediğiniz haberleri almanız ile birlikte yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bol kazanımlı ek gelirler elde edeceksiniz. Eşiniz size parasal anlamda küçük de olsa destek verecek. Beklediğiniz tüm değerler ve yaşamınızda kördüğüm olmuş bütün konular kısa sürece tereyağından kıl çekercesine yavaş yavaş çözülecektir.
Arkadaşlarınızla samimi ve sıcak ilişkiler kurmaya devam edin. Karşılığını bu dönemlerde fazlasıyla alacaksınız. Kendinizden emin ve bakımlı olmanız, gittiğiniz toplantılarda ve katılacağınız partilerde de göz önünde olmanızı sağlayacaktır. Çevrenizde oldukça popüler olacaksınız. Bu durum sizin aşk hayatınıza da etki yapacak.  Evli iseniz ikinci balayı dönemlerini yaşacaksınız. Eşiniz size sürprizler hazırlayıp sizi şımartmak adına adımlar atacak. Aşkı daha bulamamış iseniz,  uzaklardan gelen bir kişi kapınızı çalıp sizi nikah masasına oturtabilir.
İlişkinizde bazen dobra davranmanız karşı tarafı incitiyor. Onu incitecek sözleri ayıklayarak kendinizi ona göre izah etmelisiniz. Eğer böyle devam ederseniz ilişkiniz sizin yüzünden ayrılıkla sonlanacak. Önemli olan sevdiğiniz kişinin yanında olmak  dertlerine derman olabilmektir. Kariyerinizde ise beklentide olduğunuz kısa vadeli hedeflerinizi öncelikle gerçekleştirmeniz gerekir. Ve bu durumun getirdiği uzun vadeli sonuçları da hesaba katmalısınız. Bu sıralar aceleciliğinizden ve panik hallerinizden kaynaklı bazı gözden kaçan hatalarla yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz.
Uyku düzeninize ve genel sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Zihin yorgunlukları yaşayabilir ve kendinizi bitkin hissedeceğiniz bir dönemde olabilirsiniz. Bazı zamanlar enerjinizin boşaldığını adım atmak bile istemediğinizi düşünüyorsunuz. Kişileri ve hayatınızı elekten geçirmeniz lazım. Bu durumun etkisiyle kendinizi ruhsal ve psikolojik anlamda arındıracağınız yeni fırsatlarla karşılaşabilir. Bazı konularla da yüzleşme gerçekleşebilir. Sevgilinizle uzun süredir üzerinizde dolaşan kara bulutlar gidiyor. Aydınlık ve parlak bir gelecek sizi bekliyor.
Hafif egzersiz programlarla vücut direncinizi arttırmanız da yarar var. Sigarayı bırakmanın tam zamanı. Düzenli spor ve diyet programı ile eskisinden daha sağlıklı olmanız mümkün. Bu dönemde iş arayışında olacaksınız. Çalışma saatleri daha düzenli bir iş istiyorsunuz artık. Parlak bir dönem görünüyor ve yapmak istediğiniz plan ve programları yapma zamanını yakalıyorsunuz. Hemen her iş kolu sizlere başarının kapılarını açacak ve kazanç sağlamamıza olanak tanıyacaktır. Romantik kişiliğinizle ikili ilişkilerde başarılı oluyorsunuz. Siz cömert aşıksınız ve eşinizi hoşnut etmekten zevk duyuyorsunuz.
Eşinizden bazı durumlarda sadakat ve kararlılık istiyorsunuz.  Sevecen kalbinizle sevdiğinizden her şeyi bekliyorsunuz. Ancak bunun karşılığını almadığınız taktirde öfkenizi kontrol edemiyorsunuz. Ve köprülerin yıkılmasına neden oluyorsunuz. Çalışkan halinizle işinizde şeflerinizin gözünden kaçmıyor. Yurt dışındaki işlere yakın zamanda siz gideceksiniz. Daha önce yaşamış olduğunuz sağlık sorunlarını yine nüksedecek. Düzensiz uykulara ve sigara gibi zararlı maddelerle dolu bir alışkanlığa artık son vermelisiniz.
Sağlık açısından hassas bir yapıya sahipsiniz. Kontrollü bir şekilde, düzenli egzersizlerle kendinizi dinç tutmaya çalışmalısınız. Yeme içme alışkanlıklarınızı bozmamaya özen göstermelisiniz. Eşinizle ne kadar yakın olursanız, duygusal tutkunuz o kadar güçlü oluyor. Aşk hayatınız eğlenceli ve eğlenceli olmasını da seviyorsunuz. Bazı zamanlarda ilişkide fedakarlık yapan taraf oluyorsunuz. Bu da sizi bazı durumlarda yoruyor. Bu sıralar kendinizi dinlemenize ve dışarıdan görmenize olanak sağlayacak. Eksileri  ve artılarını tartarak ilişkinizde bir öz eleştiri yapacaksınız.

Ayağınız ve bilekleriniz ile ilgili hafif ağrılar olabilir. Bu yüzden kısa tempolu yürüyüşler yapmalısınız. Ruhsal sağlığınıza daha fazla önem vermelisiniz. Aşk yaşantınızda yaşadığınız bazı tatsızlıklar, aldığınız darbeler karşısında ikili ilişkiler sizi korkutuyor. Birisine bağlanmaktan çekiniyorsunuz. Artık  kimlerin samimi olduğuna ya da riyakar olduğuna daha dikkat etmelisiniz.. İşlek zekanız ile güzel başarılara imza atacaksınız. Güvendiğiniz bir arkadaşınızla ortak bir işe gireceksiniz. Mücadele gerektirecek bir döneme giriyorsunuz.

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

2 - 6 Nisan Haftalık Burç Yorumları   Astoloji