19 - 25 Kasım Haftalık Burç Yorumları...

İş yaptığınız yakın arkadaşınızla birtakım konularda mücadele vermek ve hayattaki hedeflerinizi yeniden gözden geçirmek durumunda kalabilirsiniz. Sonuçlandırmanız gereken olaylarda şevkinizi kaybetmemeli ve sonuna kadar sabırla ilerletmelisiniz. Uzun süredir dolu dizgin devam eden birlikteliğinizde biraz olsun uğraş vermek zorunda kalacaksınız. Bekleyişte kalın ve neler olacağını görmeye çalışın. Başlangıç ve bitişleri kafanıza pek takmamaya çalışmalısınız.

Sırtınıza çok fazla yük bindirmeye çalışıyorsunuz. Zaten size ağır gelen sorumluluklarınız var. İç dünyanızı, mutluluğunuzu ve hislerinizi koruma altına almalısınız. Sizin mutsuz olmanızı isteyen insanlar varsa da inatla mutlu olmaya devam edecek ve onların başarısız olduklarını yüzlerine vurmalısınız. Eşinizle şu anda fırtınalı bir süreç yaşıyorsunuz. Tek başınıza atlatmak yerine sevdiğinizle beraber el ele verip birlikte mücadele etmelisiniz. Üstesinden gelemeyeceğiniz sorun yoktur.

İş hayatınızda aslında her şey yolunda gidiyor. Ama bazı kişiler size ayak uyduramadığı için problem yaşıyorsunuz. Aşk ve ilişki hayatınızda da olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Bu zaman içinde başlayan bir ilişkiniz sizin sandığınızın aksine uzun süreli olacak. İlk başlarda pek ilgili olmasanız dahi zaman geçtikçe daha fazla bağlılık hissedeceksiniz. Yüzünüz gülecek, aradığınız mutluluğu bulacaksınız. Belki de en önemlisi kendinizi güvende hissedecek olmanız.

Şefiniz sizi bugün biraz azarlamış olabilir. Bazen ufak tefek detayları gözden kaçırıyorsunuz. Ve bazı durumlarda başarısız oluyorsunuz. Yine de amirleriniz sizden memnun ve öğrenmeye niyetli olduğunuz için seviliyorsunuz. Aşk hayatınızda tek başına hareket etmeyi tercih ediyorsunuz. Üzerinizde baskı oluşmasını istemiyorsanız evin sorumluluklarını da zamanında yerine getirmeye çalışmalısınız. Ve eşiniz sizin bu durumunuzdan biraz şikayetçi. Aile ihmale gelmez.

Yüzünüzde gülücüğünüzün devamını istiyorsanız bu sıralar bir mücadele örneği sergilemelisiniz. Siz de iyi biliyorsunuz ki mücadele olmadan başarıya ulaşmak zordur. Yaptığınız iş ne olursa olsun fırsatları değerlendirerek iş hayatınızda büyüme sağlayacaksınız. Hep sevdiğinizden  şikayet içerisindesiniz.  Biraz da siz emek ve enerji harcamaya özen gösterin. Tutku ve heyecanı yeniden kazanmak için bir şeyler yapmanız lazım. Yoksa hayat böyle devam etmez.

Üç beş ay önce yeni bir işe girdiniz güzel iltifatlar alıyorsunuz. Kısa sürede emeğinizin karşılığını alacaksınız. Bu da sizi daha iyi hissettirecek. 2018 yılında da aşk hayatınızın ilerleyişi sizin arzuladığınız gibi olacak. Sevgilinizle her şey güzel ilerliyor. Eskisi gibi baskıcı olmaya çalışırsanız yeniden o sıkıntılı döneme dönüş yapabilirsiniz. Duygusal olarak iyi durumdasınız. Mutluluğu ve huzuru adım adım elde ettiniz ve ne kadar kıymetli olduğunu artık çok iyi biliyorsunuz.

İşinizde işleri zamanında ve yerinde yapmaya çalışmalısınız. Nasıl olsa kolay bir iş diyerek üç veya beş işi bir anda yapmaya çalışmak hem sorumluluklarınızın artmasına neden olacak hem de üstünüz olan kişilerin üzerinizde baskı oluşturmasına. Aşk hayatınızda her şey yolunda gidiyor olsa da mutlaka eşinizle fikir ayrılığınız oluyordur. Fikir ayrılığına düştükten sonra bunu soruna ve sıkıntıya dönüştürmek, tartışma yaşamak evlilikte rahatsızlık verebilir. Bu nedenle eşinizi de dinlemelisiniz.

Bu dönemde hayatınızın önemli olan iki noktasından biri iş diğeri aşk hayatınız. İş hayatınızda her şey istediğiniz düzeyde. Sürekli iş yemeklerine ve toplantılarına katılacaksınız. İş çevreniz genişleyecek. Aşk hayatınıza ise biraz daha fazla zaman ayırmanız gerekebilir. Geçmişte takılıp kalmayın. Geçmişin izleri eninde sonunda silinecektir. Hoşlandığınız kişiye karşı daha fazla ilgi duymaya başlayabilirsiniz. Farklı bir süreç sizi bekliyor olacak. Olayları akışına bırakmalısınız.

Sevgilinizle birbirinizi dinlemeyi öğrenmelisiniz. Eğer ilişkide bildiğinizi okursanız huzursuz günler geçirebilirsiniz. Davranışlarınızı değiştirmelisiniz, duygusal konularda özgür olmadığını hissediyorsanız geri atım atabilirsiniz. Birlikteliğiniz sandığınız kadar güçlü değilse bu süreçte sonlanmalar yaşanabilir. Belki de sizin için iyi olan da bu olabilir. Kariyer hayatınızda istediğiniz her şeyi elde etme şansına sahip olacaksınız. Motivasyonunuz eskisinden de güçlü. Şimdiye kadar atmadığınız adımları atabilirsiniz.

İş yerinde en beğenilen eleman olmak gibi bir düşünceye sahipseniz çevrenizdeki kişilerin önerilerini dinlemeli ve dikkate almalısınız. Bunun için zaman zaman enerjiniz azalabilir ve iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. Sevdiğinizle bolca hareketli zamanlar sizi bekliyor. Geleceğinizle ilgili önemli çalışmalar ve konuşmalar yapmaya başlayacağınız sürece gireceksiniz. Bekar olanlar, ilerisi net olarak görünmeyen birliktelikler yaşamak sadece zaman kaybı olacaktır sizin için.

 

Hayatta herhangi bir sorunla karşılaştığınızda sadece sizin başınıza geliyor gibi tepkiler veriyorsunuz. Artık daha farklı pencereden bakmaya başlamalısınız.  Ulaşacağınız olgunluk sayesinde hatalarınızdan ders çıkartmakta zorlanmayacaksınız. Karşınıza çıkan veya çıkabilecek olan hemen her şeyin kolaylıkla üstesinden gelebilmeyi öğreneceksiniz. Yaşınız kaç olursa olsun daha ciddi birliktelik arayışında olmalısınız. Siz, ne olursa olsun aşk hayatınızın devamlılığı için çabalayın, her şey zamanla düzelecektir.

Nedense eşinize karşı baskın ve yönetici taraf hep siz oluyorsunuz. Ancak bu sefer biraz tersine dönecek gibi gözüküyor. Eşiniz sizin  davranışlarınızdan biraz olsun rahatsızlık duymaya başladı ya başlayacak. Burada önemli olan ufak şikayetler karşısında dahi sizin sakin kalıp kalmamanız. Yeni iş değişikliği için biraz daha beklemede kalmalı ve sabretmelisiniz. Her şey güzel olacak ama basamakları çıkarken de hızlı olmasını beklerseniz hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

19 - 25 Kasım Haftalık Burç Yorumları