04 -10 Haziran Haftalık Burç Yorumları...

 Sosyal çevreniz genişliyor, yeni arkadaşlar edinecek ve farklı çevrelere sahip olacaksınız. Tanışacağınız kişiler eğer iş sahibiyseniz, iş hayatınıza önemli etkilerde bulunacak. Sevdiğinizle düşünerek alınması gereken kararları alacaksınız. Eğer aranız bozuk ise, inadınızdan ve gururunuzdan uzak durmalısınız. Bazı konuşmalarınızda birbirinizi dinlemeden ve sadece kendi düşüncelerinize ve sözlerine önem verdiğiniz için anlaşmakta zorluk çekiyorsunuz. İç sesinizi dinleyin ve olumsuz yönlerinizi törpüleyin.
Sevgilinizle ilgili değişmesini istediğiniz şeyleri tartışmaları abartmadan duygularınızı ifade etmeyi denemelisiniz. Sonrasında günlerce küs kalıyorsunuz. Sonrasında da ilk adımı siz atıyorsunuz. Gereksiz düşüncelere boğulmak yerine ilk zamanların tadını çıkartmaya çalışın. Ay sonlarına doğru gelir ve gider konusunda dengeli olmalısınız. Bütçenizi yeniden değerlendirmelisiniz. Kazancınız konusunda sıkıntı yaşamıyorsunuz ama beklenmedik gelişmeler ve sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.
 Aşk hayatınızda bu hafta derin bir sessizlik yer alıyor. Geçmişle gelecek arasında bir köprü kurup bağlantı yapıyorsunuz.  Kaybettiklerini ve kazandıklarını birbiriyle kıyaslıyorsunuz. Evlilik kararı alırken de acele edilmemesi  gerektiğinizi siz iyi biliyorsunuz. Sevgilinle arandaki bazı şeyleri zamana bırakmış gibisiniz. Yine bu zaman içinde aklınızda olmayan, beklemediğiniz harcamalar yapabilirsiniz. Kendinize yeni kazanç kapısı açmak istiyorsunuz ama bazen bu istekleriniz olmayabiliyor.
Havaların ısınmasıyla sıradan giden aşk hayatınız yeniden canlanacak. Farklı maceralara atılabilirsiniz. Bu dönemde ani başlayan ilişkilere hazırlıklı olun derim. Evli iseniz ani çıkışlar yapmamaya dikkat etmelisiniz. Unutmayın ki keskin sirke küpüne zararlıdır. İş yerinde abartılı hareketlerden kaçınmalısınız, gerekiyorsa tartışmaya girmemelisiniz. İş arkadaşlarınızda aranıza her zaman anlayışlı ve güzel diyaloglar kurmalısınız.
Aile büyükleri ile bir araya gelerek ev, alım-satım, kredi gibi önemli şeyleri görüşeceksiniz. Bu haftadan itibaren parasal olarak güçleneceksiniz. Bu etki hem ilişkinize de olumlu şekilde yansıyacaktır. Kendinize olan güveninizin artması ile birlikte hayatınıza yeni heyecanlar katmaya devam edeceksiniz. Eğer bekar iseniz, aşk kapınızı çalacak. Gerçekten sevebileceğiniz ve size uyum sağlayacak biriyle karşılacaksınız.
Bu aylarda gerçekleşecek işinizde yeni oluşum size yeni bir sayfa açacak. Maddi konularda büyük rahatlamalar olurken, ilişkinizde yaşadığınız iniş çıkışlarında bir düzelme dönemi yaşayacaksınız. Kısaca bu zaman içinde iki farklı devre yaşayacaksınız.  İlk olarak durağan bir devre yaşanacak ancak ikinci devrede hayatınız hareketlenecek. Hem sizin istediğiniz fırsatlar karşınıza çıkacaktır. Hem de arkadaşlarınızla güzel aktiviteler yaşayacaksınız.
Nedense  sevdiğinizle aranızda enerji biraz düşüyor. Değişen havalar, yaşanmışlıklar ve geleceği dair hissedilen tedirginlikleriniz sizin ilişkinizi başka bir boyuta taşıyor. Her ikinizde özgür davranmak istiyorsunuz. İş yerinde  bakış açınız değişti ve faklı düşünüyorsunuz artık. Bu durum size pozitif geri dönüşüm oluyor. Arkadaşlarınızla güzel başlangıçlar yapacak ve girişimlerde bulunacaksınız. Girişken olmanız, özellikle maddi açıdan size gelirler sağlayabilir.
 Güçlü bir iradeye sahipsiniz. Ve her zaman ilk adımı karşı taraftan bekliyorsunuz. Ama hayat böyle değil maalesef. Bu durum aşk hayatınızı zora sokuyor.  Eğer bir şeye inanmışsanız hemen harekete geçmelisiniz. Bunu yapmadığınız sürece sonrasında da üzülen taraf siz oluyorsunuz. Yeni bir iş kurmayı düşünüyorsunuz. Ama mutlaka enine boyuna araştırmalısınız her şeyi. Kredi alımlarında faiz ve geri ödemelere dikkat etmelisiniz.
 Bazen öylesine hareketli, öylesine özgür hareket ediyorsunuz ki çevrenizdekilerin neler düşündüğünü sizin hiç umurunuzda değil. Duygularınız ve istekleriniz birbiriyle aynı rotada olması sizi mutlu ediyor. Evliliğinizde bu hafta ilgi duyulan noktalarda eşinizle ortak payda buluşuyorsunuz.  Verilen mücadelede ikinizde yakın zamanda güzel sonuçlar alacaksınız.. Birlikte hayatın stres yaratan etkilerinden kaçarak dinlenmek isteyeceksiniz. Keyifli ortamda bulunacaksınız.
İlişkinizde birbirinize karşı ters davranışlar ve sözler sarf etmeyiniz. Bazı şeylerin bazen dönüşü olmuyor. Partnerinle arandaki şeyleri zamana bırakmış gibisin. İlişkiniz için “tamam” ya da “devam” düşüncesi içinde olacaksınız. Size zarar veren ilişkinizi ya da ortaklığınız varsa noktayı koyabilecek durumdasınız. Ama her şey yolunda iyi gidiyorsa bu zamanda üst seviyelere taşımak adına girişimlerde yapabilirsiniz.
Sevgiliniz için tükenmeden ve yorulmadan hep beklediniz onu. “Ha şimdi düzelecek ha yarın derken” zaman akıp gitti. Problemleri nedense karşı taraf kabul etmiyor. Sizde nedense hep geri adım atıyorsunuz. Size huzur ve mutluluk vermiyorsa neden bu inat.  Sağlıklı ve güzel  bir hayat sürmenin ne kadar kıymetli olduğunu anlamanız lazım. Bedenimiz, beslenme düzenimiz, ufak tefek şikayetleriniz veya uzun süredir devam eden rahatsızlığınız, bütün bunlara yönelmeniz gerekiyor.

Bu hafta aşk sizin için şaşırtıcı ve memnun edici durumlarda olacak. Sevdiğiniz insanın yapacağı sürpriz sizin keyfinize keyif katacak. Aranızda bambaşka duygular gelişecek. Her ikinizde birbirinizin yeni yönlerini keşfedeceksiniz. Yaşadığın dikkat dağınıklığı işlerinin birbirine karışmasına ya da önemli toplantıları atlamana sebep olabilir. Bu zaman zarfında notlarını her zamankinden çok daha sık kontrol etmeli ve gerekirse telefonuna hatırlatma olarak eklemelisiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

04 -10 Haziran Haftalık Burç Yorumları   Astroloji   Burçlar