Yves Rocher Türkiye, Yeni Marka Yüzü Eda Ece’nin De Katıldığı Keyifli Bir Davet İle Comme Une Evidence Parfümünü Tanıttı…

Kurulduğu günden bu yana Bitkisel Kozmetik Laboratuvar Uzmanlığı ile doğaya ve cilde saygılı ürünler geliştiren dünyaca ünlü Fransız kozmetik markası Yves Rocher, ünlü oyuncu Eda Ece ile yeni başlayan heyecanlı iş birliğini keyifli bir davet ile 31 Ocak Çarşamba akşamı, Momo Bebeköy’de tanıttı.

Eda Ece-Gizem Ürkmez Karaman-Aslı Doğan Turan-Merve Oflaz-Eliz Fındık-Sadettin Saran 

Tüm dünyada her 20 saniyede 1 satan ikonik parfümü Comme Une Evidence’ın daveti Yves Rocher Türkiye Pazarlama Direktörü Gizem Ürkmez Karaman ve yeni marka yüzü Eda Ece’nin ev sahipliğinde gerçekleşti. Comme Une Evidence parfüm ailesinin tanıtıldığı davete moda, sanat ve cemiyet hayatından Aslıhan Doğan Turan, Hande Gülşen, Duygu Gülşen, Sadettin Saran, Merve Oflaz ve Eliz Fındık gibi isimler katıldı.

Yves Rocher Türkiye ve Eda Ece iş birliğinin ilk kampanya çekimi olan Comme Une Evidence reklam filmi 1 Şubat’tan itibaren tüm dijital platformlarda yayınlanmaya başlıyor.

Bergamot, Isparta gülü ve paçuli notalarıyla zenginleştirilmiş, zamansız, iz bırakan huzurlu bir koku olan Comme Une Evidence, yaşamın ahengi ile ruhunuzdaki zarafeti bir araya getiriyor. Zarif, çiçeksi ve hafif odunsu aroması ve yenilenen şişesiyle Comme Une Evidence doğanın gizli bahçelerini eşsiz bir şekilde etrafınıza yansıtıyor.

Yves Rocher Türkiye Pazarlama Direktörü Gizem Ürkmez Karaman iş birliğine dair duyduğu mutluluğu: “Yves Rocher olarak, botanik uzmanlığı bilimle buluşturuyor ve özellikle kadınlara, tüm güzellik anlarında yanlarında olacak etkin, hem cilde hem doğaya dost ürünler sunuyoruz. Bugüne kadar ekranlarda ve sosyal mecralarda çokça cilt bakımı ve saç bakımı ürünlerimizle karşılaştınız. Ancak bizim en çok sevilen ürün gruplarımızdan biri de parfümlerimiz. Bugün, sizleri Yves Rocher'nin parfüm dünyasının en büyüleyici üyesi "Comme Une Evidence" ile tanıştırmak için buradayız. Bu büyüleyici kokunun yeni yüzü; güzelliği, zarafeti ve yeteneğiyle hepimizi büyüleyen, sevgili Eda Ece oldu, biz bu güzel iş birliği için çok mutluyuz. Eda, sadece başarılı bir oyuncu olarak değil, aynı zamanda güçlü ve ilham veren kişiliğiyle de "Comme Une Evidence"ın ruhunu mükemmel bir şekilde yansıtıyor. Eminiz ki Eda Ece ile Comme une Evidence, sadece bir parfüm olmaktan çıkıp, binlerce kadının her anının eşlikçisi olacak ve en güzel anılarına iz bırakacak bir kokuya dönüşecek.” sözleri dile getirdi.

yvesrocher   edaece   davet