Yeni İmajıyla Gündem Yaratan Tayfun Duygulu: "Eşim Çuval Giy Dese Giyerim!"...

90'lı yıllarda "Hadi Yine İyisin" şarkısıyla deri mont efsanesini başlatan Tayfun Duygulu, şimdi de Sheraton City Center'da düzenlenen Souq konseri öncesinde yeni imajıyla sosyal medyayı salladı.

Eşi Isabella’nın tasarladığı pullu payetli kıyafetiyle büyük ilgi gören Duygulu, alışılmış imajını tamamen değiştirerek hayranlarını şaşırttı.

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ünlü sanatçı, yeni imajından son derece memnun olduğunu dile getirdi. Duygulu, 30 yıllık tarzını geride bırakmanın güzelliğini şu sözlerle ifade etti:

"30 senelik imajı değiştirmek doğru bir karar. Isabella Hanım’ın katkılarıyla daha da iyi bir noktaya evrileceğiz. Değişiklik iyidir. Deri montlu tarzım bana biçilmiş kaftandı ama yenisi de gayet şık oldu. Eşim çuval giy dese, çuval giyerim. Onun zevkine güveniyorum, vizyonu çok geniş. Değişiklik yapmakta geç kalmışım, tam zamanı şimdi."

“Eşim Hem Yakışıklı Hem İyi Huylu, Çok Şanslıyım!"

Yeni imajın mimarı Isabella Duygulu ise, Tayfun’un yeni görünümünü belirlerken hiç zorlanmadığını ve eşinin kendisine olan güveninden dolayı çok mutlu olduğunu belirtti:

"Tayfun'u tanıdığım için yeni imajı belirlerken zorlanmadım. Sağ olsun, kırmadı. O da benim öngörülerime değer veriyor. Sahne için birkaç farklı tasarım yaptım. Bir tanesi sosyal medyada çok ilgi gördü.

tayfunduygulu   müzik   isabelladuygulu