Türk Ve Rus Sağlık Turizmi Öncüleri 2.Kez Rusya’nın Başkenti Moskova'da Buluşuyor...

Rusya pazarında yer almak isteyenler için büyük fırsat… Future X Events & Exhibitions ve Gusib organizasyonuyla Rusya’nın merkezinde yapılacak etkinliğin Rus pazarında yer almak isteyen sağlık kuruluşları ve sağlık turizmi bileşenleri için büyük fırsatlar yaratması bekleniyor.

Türkiye’nin önde gelen 30’a yakın hastanesi ve sağlık kuruluşu 12-14 Eylül’de Rusya’nın Başkenti Moskova’da düzenlenecek “TRUST MOSCOW LUXURY MEDICAL TRAVEL” etkinliğinde ziyaretçileriyle buluşacak. Etkinlik, Plaza Garden Moscow WTC Otel’de yapılacak.

Luxury deneyimleri dünya çapında en son tıbbi tedavilerle birleştiren nihai medikal turizm programı TRUST MOSCOW LUXURY MEDICAL TRAVEL SHOW programında ayrıca bir ilke imza atılarak, tüm katılımcılar  MOSKOVA EXPOCENTRE FUAR ALANI’nda düzenlenecek INTERNATIONAL RUSSIAN TRAVEL MARKET fuarında da B2B – B2C network fırsatlarından yararlanacaklar.

Sağlık hizmetlerinin luxury ayrıcalıklar ile buluştuğu büyüleyici bir yolculuğa davet eden bu etkinlik, luxury medikal turizm dünyasına olağanüstü bir bakış sunuyor.

türkverussağlıkturizmiöncüleri