Turgay Saka, 'Ben Böyle Adalete' Şarkısının Başarısını Alışverişlerle Ödüllendirdi...

Müzik sahnesinde adeta fırtına estiren Turgay Saka, "Ben Böyle Adalete" şarkısının sözlerini kaleme alan Zafer Kerey ile birlikte Akmerkez'de görüntülendi.

Şarkının büyük bir başarı elde etmesinin ardından mutluluğunu kutlamak için alışveriş yapan Saka, şarkının sözlerini yazan Zafer Kerey’e de başarısından dolayı özel bir hediye aldı.

Şarkının dijital platformlarda kısa sürede büyük bir viral etki yaratmasından oldukça mutlu olan Saka, "Ben Böyle Adalete" dedik bir ay oldu ve çok güzel bir başlangıç yaptık. İlerleyen zamanlarda daha da güzel olacağına inanıyorum. Şarkı, birçok insanın diline pelesenk oldu ve adaletsizliklerle mücadele eden birçok kişinin hissettiklerine tercüman oldu. Sosyal medyada 150 bin paylaşım alması, insanların ruhuna dokunabildiğimiz ve birleştirici bir etki yaratabildiğimiz anlamına geliyor. Bu durum beni son derece mutlu ediyor. Klip çekimlerinde sanatçı dostlarımın yanı sıra sevdiklerim de beni yalnız bırakmadı. Bizim amacımız gönüllere dokunmak ve gördüğümüz ilgi bize bunu başardığımızı gösteriyor. Ayrıca yurtdışından birçok konser teklifi aldık ve belki bu şarkıyı farklı dillerde de seslendirebiliriz” diye konuştu.

Yeni projesinde yine Zafer Kerey ile çalışarak bomba gibi bir şarkıya imza atacaklarının müjdesini veren başarılı şarkıcı, “Bu tarz şarkıları yazmak her babayiğidin harcı değil. Bunun için belli bir tecrübe ve birlikte uyum gerekiyor. Zafer Kerey ile birlikte ölene kadar devam edeceğiz. "Baba Sen Ne Yaptın?" isimli yeni şarkımızla da dinleyicilere sürpriz yapacağız” dedi.

Saka, yaptığı açıklamada, "Zafer Kerey ile 6 yıldır yapımcısı olarak gönül birliği yapıyoruz. Sanat dünyası inanılmaz vefasız. Turgay bildiğiniz Zonguldaklı maden işçisinin oğlu. Yüreği inanılmaz güzel. Çok güzel şarkılarımız oldu. Olmaya da devam ediyor. Birbirimizi tamamladığımızı düşünüyorum." sözleriyle iş birliklerinin önemine vurgu yaptı.

Sözlerin beklenmedik bir şekilde viral olduğunu ve büyük ilgi gördüğünü ifade eden Kerey, "Birçok kişinin yarası, derdi varmış. İnanılmaz bir şekilde viral oldu. Çok fazla paylaşıldı, çok fazla dinlendi ve dinlenmeye devam ediyor." dedi. Adalet kavramının şarkılarında önemli bir tema olduğunu belirten Kerey, "Adalet sadece mahkeme koridorlarında aranmaz. Belki bir sevgilide, belki bir vicdanda, belki bir hayvan sevgisinde Adalet her yöne çekebiliriz. Herkese lazım olan bir şey adalet." şeklinde konuştu.

Saka'nın sahne performanslarına da değinen Kerey, "Turgay Antalya'nın prensi oldu. 4 gün sahne alıyor." sözleriyle Saka'nın sahne hayatındaki başarısını övdü.

Gökhan Emre Kaya'nın yönetmenliğini üstlendiği klipte, Turgay Saka'nın yakın çevresi ve sanatçı dostları kendisini yalnız bırakmadı. İzleyicilere eğlenceli ve coşkulu anlar yaşatan klip, baharın güzel enerjisini tam anlamıyla yansıtıyor.

turgaysaka   müzik