Sevcan Orhan Yeni Single'ı İle Fark Yarattı...

Türk müziğinin güçlü sesi başarılı sanatçı Sevcan Orhan bir dönem Banu Kırbağ tarafından yorumlanan ve sözleri Şener Yurdatapan, müziği Hakkı Yücel'e ait olan türk müziğinin ölümsüz eserlerinden "Unutulur" şarkısını yeniden yorumladı.

 

Listelerde Tırmanışa Geçti…

Kendi adını taşıyan Sevcan Orhan Müzik Yapım etiketiyle Youtube ve tüm dijital müzik platformlarındaki yerini alan "Unutulur" kısa sürede en çok dinlenen parçalar arasında kendisine yer bulmayı başardı. Yeni şarkısıyla birlikte müzik yapımcılığına da ilk adımını atan güzel sanatçı, şarkının klibini ise animatif teknikler kullanarak hazırlattı.

Evren Bana Mesaj Verdi...

Zamana meydan okuyan eserlerin zaman içinde değerinin dahada arttığını dile getiren Sevcan Orhan, "Haksızlığa uğradığım ve yaşadıklarımı asla unutmayacağımı düşündüğüm bir anda tesadüfen radyoda bu şarkıya denk gelmemle başladı her şey. Evren bana bu şarkıyla bir mesaj gönderdi adeta. Hayatı sınırlar dahilinde yaşayan bir insan değilim. Müziğime de asla sınırlar koymam. Sesim ve nefesim yettiğince hemen her tarzdan özgürce müzik yapmaya devam edeceğim." sözleriyle zaman zaman bu tip coverlar yapabileceğinin de sinyallerini verdi.

 

Sevcan Orhan Yeni Single'ı İle Fark Yarattı   Sevcan Orhan