Seren Fosforoğlu Babasını Özlemle Andı...

Oyuncu Seren Fosforoğlu, 2019 yılında hayatını kaybeden babası Enis Fosforoğlu'na özlemini duygusal paylaşımlarla dile getirdi.

Oyuncu Seren Fosforoğlu, 2019 yılında hayatını kaybeden oyuncu babası Enis Fosforoğlu'nu andı. Fosforoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı ilk paylaşımın; "Dün gece rüyamdaydın babam. Uzun zamandır girmiyordun rüyama. Uyanmak istemedim. Açmadım gözümü seni daha çok görebileyim diye. Hala etkisindeyim. Rahatlamak için yazıyorum. Bana ne demek istedin bilmiyorum. Çocuklukta oyun arkadaşım, gençliğimde bir bakışıyla çekindiğim hocam sahne arkadaşım, küsüp barıştığım aşkla sevdiğim, son yıllarda herşeyi rahatlıkla konuşabildiğim dertleştiğim bir tontona dönüşen babam. Seni çok özledim. Sıkılıp üzüldüğümde yanına kaçardım. Şimdi sen geldin rüyama. Ve öyle iyi geldinki…" yazdı.

Seren Fosforoğlu, 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü dolayısıyla babasını bir kez daha anarak ailecek tiyatro kulisinde çektirdikleri eski bir fotoğrafı paylaştı. Fosforoğlu, instagram hesabından yaptığı paylaşımına; "27 Mart Dünya Tiyatro Günü. Babamın Devlet Tiyatrosu’nda tatil günü olunca bizimkiler o gün evlenmişler. Ben de tiyatro kulisinde büyümüşüm zaten (Şaka değil annemin baktığı yere doğru bakın orada uyuyorum ) O zaman ‘Yaşasın Tiyatro!'" yazdı.

serenfosforoğlu   enisfosforoğlu   serdafoforoğlu