Rammos Hotel Turgutreis’in Yeni İkonu Oldu...

Bir ay önce muhteşem bir davet ile hizmete giren Bodrum Turgutreis-Ayarlar arasında bulunan Rammos Hotel'in ortaklarından iş insanı Ömer - Özlem Kumova çiftinin evsahipliğinde geçtiğimiz gün "Yaza Merhaba" daveti vardı.

Kurban Bayramı'nın son gününe denk gelen davet tam bir bayram havasında geçti. Misafirlerini önce havuz başında ağırlayan Kumova çifti konuklarına Rammos Hotel'in kokteyllerini ikram ettikten sonra sahile yemeğe geçtiler.

Konuklara muhteşem gün batımı sonrası bünyesinde bulunan Marea Fish Restaurant ile deniz ürünleri, Rios Steak House ile et ve dünya mutfağı alanında farklı lezzetlerini sundular.

Gün batımı eşliğindeki davete İstanbul ve Bodrum'dan yaklaşık 50 konuk katıldı, davete katılanlar arasında; Elif İnci Aras, Elif Yazıcı Girgin, Ece Kıral, Esra Yalçın, Gülay Kamaz, Haslet-Tansel Kardeşler, Meral Yazıcı, Dinç-Sedef Artman, Elif Erdoğan, Elif Kart, Nil Ünal, Sibel Vatandost, Nilgün-Mehmet Esinli, Okan Mandalinci, Seher Uslu, Petek Ertüre, Ali Ege Ağaoğlu, Sedefhan Oğuz, Şuli-Aykut Baturalp, Ümit Karalar Gökmen, Yonca-Oğuz Yaşar ve Zühal Tokar gibi isimler vardı. 

rammoshotel   davet   parti   özlemkumova   ömerkumova