Prada, Zamansız İkonu Prada Galleria’yı Kutladı...

14 Haziran tarihinde Prada, daimi ve zamansız ikonu Prada Galleria'yı, Zorlu Center mağazasında bir kokteyl partisi ile kutladı.

Elif İnci Aras-Şükrü Özyıldız-Ayça Ayşin Turan-Taro Emir Tekin-Neva Dürüst 

Moda dünyasının önemli konukları ile oyuncu Ayca Ayşin Turan (Prada kombiniyle), oyuncu Taro Emir Tekin (Prada kombiniyle), oyuncu Şükrü Özyıldız (Prada kombiniyle), Eda Gürkaynak, Neva Dürüst, Serra Duran Paralı, Beste Yurttaş, Aslı Pamir, Burcu Şendir gibi isimlerin katıldığı davette, DJ Sedef Gali performansı gösterdi.

2007'de tasarlanan ve o zamandan beri hiç durmadan yeniden keşfedilen Galleria çantası bir Prada neo-klasiği olarak karşımıza çıkıyor. Şık ve zarif ama aynı zamanda doğuştan pragmatik olan Galleria tasarımı, biçim ve işlev arasında geçiş yapıyor. Prada'nın zanaatkarlık mirasına atıfta bulunan ancak modern bir tasarım ahlakını yansıtan bu tarih ve modernizmin birleşimi, zamansız olanı icat ediyor: Galleria çantası, Prada'nın 21. yüzyıl kimliğinin ayırt edici özelliği haline geliyor.

Geleceğin mirası, yapım aşamasında bir yadigâr olan model, ilhamını Miuccia Prada'nın büyükbabası Mario Prada tarafından 1913'te kurulan Prada mağazasını barındıran, çok katlı Galleria Vittorio Emanuele II'den alıyor.

 

 

prada   pradagalleria   davet