Pırıl Çetindoğan Hamile...

Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Pırıl Çetindoğan ve Gökhan Kokuludağ çifti bebek bekliyor. Pırıl Hanım'ın 1 aylık hamile olduğu öğrenildi.

Demsa Group Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Çetindoğan ve Başkan Vekili eşi Demet Sabancı Çetindoğan'ın kızları Pırıl Çetindoğan ve Arkem Kimya'nın sahibi Levend-Serap Kokuludağ çiftinin oğulları Gökhan Kokuludağ bebek bekliyor. 

Hürriyetten Mehmet Üstündağ'ın haberine göre; "Ömer Sabancı ve Demet Sabancı Çetindoğan’ın anneleri Özcan Sabancı, Hacı-Nazlı Sabancı’nın bebek sahibi olmasıyla torununun çocuğunu kucağına almıştı. Özcan Hanım, şimdi bu mutluluğu ikinci kez yaşayacak. Çünkü diğer torunu Pırıl Çetindoğan Kokuludağ, bebek bekliyormuş. Ağustos ayında Nazlı-Hacı Sabancı çiftinin kızları Arzu Alara’yı kucaklarına almalarıyla Sabancı Ailesi, mutluluktan havalara uçmuştu. Çok geçmeden aile, yeni bir hamilelik haberi aldı. Demet Sabancı Çetindoğan’ın 2021’de evlenen kızı Pırıl Çetindoğan Kokuludağ’ın bir aylık hamile olduğunu öğrendim. Pırıl Çetindoğan, ailesine ait Zarif Mustafa Paşa Yalısı’nda düzenlenen görkemli bir düğün töreniyle nişanlısı Gökhan Kokuludağ ile evlenmişti. 

pırılçetindoğan   gökhankokuludağ