Pera Palace’da Büyüleyici Davet...

Dünyaca ünlü kaş ve kirpik bakımı markası RevitaLash, hassas gözler için özel olarak geliştirilmiş RevitaLash® Advanced Sensitive Kirpik Serumu’nu Pera Palace’da gerçekleştirdiği büyüleyici bir davetle kutladı. Moda, basın, cemiyet, iş ve sanat hayatından çok sayıda ünlü ismin katıldığı etkinlik, davetliler tarafından büyük ilgiyle karşılandı.

Devrim Doğan-Dariel Sidney-Serap Sarı-Arzu Kunt-Seçkin Piriler-Kadriye Olgar 

RevitaLash Advanced Sensitive Kirpik Serumu Lansmanı’nda davetin ev sahipliğini üstlenen RevitaLash Cosmetics Başkan Yardımcısı Dariel Sidney ve Pasteur Commercial Türkiye Yöneticisi Ecz. Devrim Doğan, lansman ürünü RevitaLash® Advanced Sensitive Kirpik Serumu’nu tanıtırken markanın hikayesini, misyonunu, gelecek vizyonunu ve markanın simgesi haline gelen “Daimi Pembe Kurdele” hakkında bir sunum gerçekleştirdiler. Davetin moderatörlüğünü ise Göksu Öngören Özgür üstlendi.

Davetliler, özenle hazırlanmış lezzetli ikramlar eşliğinde keyifli sohbetler ederken Brenda Berin’in canlı müzik performansı ile gece boyunca dans ederek müziğin keyfini çıkardılar. Davetin ilerleyen saatlerinde, davetliler markanın hikayesinden kesitlerin bulunduğu Memory Wall’da markanın geçmişten günümüze kadar gelen hikayesini inceleme fırsatı bulurken, gecenin sonunda ise mesaj panosuna notlar bırakarak bu büyüleyici geceye birer anı bıraktılar.

Moda, basın, cemiyet, iş ve sanat dünyasından ünlü isimlerin katıldığı davete; Hülya Kalyoncu, Kadriye Olgar, Arzu Kunt, Serap Sarı, Tuğçe Peksayar, Seçkin Piriler, Tümay Özokur, Volkan Karataş, Taylan Kümeli, Yeşim Dalgıçer, Sena Çakır, Aslı Saçar, Bilge Öztürk, Sıla Korkmaz, Funda İlhan, Yağmur Ün, Hande Karamanoğullar, Gizem Tuncer, Duygu Arda, Ali Arisso ve Nalan Aksoy gibi ünlü isimler katılım sağladı.

 

 

revitalash   davet