Parfüm Kişinin İmzasıdır...

Parfüm deyip geçmeyin. Uzmanlar tercih ettiğiniz parfümün nasıl biri olduğunuza dair ipucu verdiğini söylüyor. Ünlü modacı Karl Lagerfeld ise, "Koku, hayatın anlarını yeniden hayata geçirir" diyor. O yüzden parfüm insanı görünmeyen ama baştan çıkaran en önemli aksesuarlarından biri. Parfümün başkenti Paris olarak bilinse de Türkiye'de son yıllarda parfüm ve kozmetik alanında önemli yol katetti.

2011 yılında Eşref ve Saruhan Alp tarafından İsveç'te kurulan Horus Nefertem parfüm üretim tesisinin ana faaliyet alanı, eski koku formüllerine göre özel içeriklerden lüks parfümlerin tasarlanması ve üretilmesi. Doğanın afrodizyak sırlarını parfümlerinde açığa çıkaran Horus Nefertem, geçtiğimiz günlerde yeni şubesini Adana'da açtı.

Korkunuz Özgüven Ve Tutku Uyandırır 

Açılış kurdelesini Adana Belediye Başkanı Zeydan Karalar ve Ece Gürsel kesti. Türkiye'nin en güvenilir ve saygın parfüm markalarından biri haline geldiklerini belirten Saruhan Alp, "Parfümümüzü uluslararası boyuta taşımayı hedefliyoruz. Avrupa parfüm pazarına yeni bir lüks ürün yelpazesi sunmak ve 2026 yılına kadar ilk 10 niş koku etiketi sıralamasına ulaşmaktır. Parfümlerimiz özgüven ve tutku uyandırır, kendini ifade etme, sanat ve bireysellik için bir araçtır. Kullandığınız parfüm karakterinizi yansıtır. Sarışın ve beyaz tenli kadınlar çiçeksi kokuları, buğday tenli kadınlar ise odunsu kokuları tercih etmeli" diye konuştu.

parfüm   karllagerfeld   horusnefertem