Para Mutlu İnsana Geliyor.

Yaşamımızın kesinlikle olmazsa olmazı, vazgeçilmezidir para. Her yaşta ve her zamanda insanoğlu için son derece önemli olan paranın herkes için etkisi farklıdır. Kimisi çok ama çok sever, Kimisi ”Çok para insanı bozar” diyerek çok paradan korkar. Kimileri de para ile sağlığı karşılaştırır, “Çok param olacağına sağlığım olsun” der. Tabii ki bu inanışlarda atasözlerinin büyük payı vardır. Kimileri parayı çok kolay elde eder. Kimilerine de para çok zor gelir.

Ünlü EFT (Duygusal özgürleşme teknikleri) uzmanı ve eğitmeni Melek Dilek Kırıkkanat parayı hayatımıza çekmenin yolunun mutlu zihinlerden geçtiğini söylüyor. Kırıkkanat’ın bu konudaki tavsiyeleri şöyle; Hayatımıza parayı çekebilmemiz için önce içten değişmemiz gerekir. Yani para ile ilgili olan tüm düşünce ve duygularımızı dönüştürmemiz gerekir. Duygusal Özgürleşme tekniğini uygulayarak kişinin para ile ilgili olan yanlış inançlarını dönüştürdükten sonra, çok etkili para egzersizleri yaparak enerjimizi yükseltiriz. Biliyorsunuz ki her şey enerjidir. Para da mutlu ve yüksek bir enerjidir. Bizim de enerjimiz yükseldiğinde paranın mutlu frekansına bağlanırız. Böylece hayatımıza parayla ilgili mutlu olaylar ve mutlu insanlar girer ve bize de para akışı başlar.

Merkezi İngiltere’de olan GOE Enerjistler Birliği’nin lisanslı eğitmeni olan Melek Dilek Kırıkkanat  GOE’nin Başkanı Dr. Silvia Hartmann’ın belirlediği yöntemler doğrultusunda “Para konusunda” kurslar da veriyor. Kırıkkanat, bu kurslarda etkili egzersizlerle enerjiyi üst seviyelere çıkardığını belirterek kişilerin parayla ilişkilerini düzelttiğini ileri sürüyor.

 

para