Nem ile Gelen Güzellik: Velavit Yeni Formülü Viva Ceramide'i Tanıttı...

Yenilikçi gıda takviye markası Velavit, cildin ihtiyacı olan nemi sağlayan yeni Velavit Viva Ceramide’i düzenlediği etkinlikle tanıttı. Pelin Kaya’nın ev sahipliğinde Mandarin Oriental Bosphorus’ta gerçekleşen etkinliğe cemiyet ve influencer dünyasından birçok seçkin sima katıldı.

Ezgi Özkur-Pelin Kaya-Arzu Kunt-Burcu Şendir-Feryal Gülman-Melis Ağazat

Dermatoloji Uzmanı Doç. Dr. Ezgi Özkur’un sunumuyla gerçekleşen etkinliğe Özlem Avcıoğlu, Melis Ağazat, Mert Vidinli, Ayşe Burcu Kaya, Arzu Kunt, Begüm Özer, Bige Daruga, Burcu Şendir, Asena Sarıbatur, Ayşegül Çoruhlu, Benan Terzioğlu, Eda Güzelcik, Evren Kayar, Feryal Gülman, İpek Köse, Melda Narmanlı, Tuğçe Postoğlu ve Zeynep Soylu’nun aralarında bulunduğu çok sayıda davetli katıldı.

Doç. Dr. Ezgi Özkur, nem ile cilde güzellik sağlayan Velavit Viva Ceramide’i sunarken katılımcılara, uzun ve sağlıklı cilt için önerilerde bulundu. Sağlıklı ve lezzetli ikramlar eşliğinde gerçekleşen etkinlik katılımcılardan tam not aldı.

CERAMOSIDES™ patentli doğal fitoseramid kaynağı: Velavit Viva Ceramide

Velavit Viva Ceramide; cilt bariyerini güçlendirerek ciltte su kaybını önler ve sağlıklı bir cildin ihtiyaç duyduğu doğal nem katmanı oluşumuna takviye sağlar. Cildin lipid tabakasını destekleyen Velavit Viva Ceramide, dış kaynaklı cilt problemlerinin iyileşme sürecinde kullanılabilir.

Velavit, Salute Grup güvencesiyle yenilikçi bir gıda takviyesi markasıdır.

 On yılı aşkın süredir; ilaç, OTC ve dermokozmetik ürünleriyle dünya şirketleri ile profesyonel iş birliklerinde bulunarak, Türk sağlık sektöründe önemli bir oyuncu olarak hizmet veren Salute Grup, Velavit ile gıda takviyesi kategorisinde öncü olmayı hedeflemektedir.

Velavit Hakkında:

 Velavit, Türkiye’de Salute Grup çatısı altında yer alan yenilikçi bir gıda takviyesi markasıdır.

 Salute Grup, Türkiye’de ilaç, OTC ve dermokozmetik ürünlerde dünya markaları ile profesyonel iş birliklerinde bulunarak Türk sağlık sektöründe önemli hizmetler vermektedir. Avrupa’nın en iyileri arasında yer alan Fransız menşeli Bioderma, Esthederm, Lierac, Phyto gibi Dermokozmetik markalarını Türkiye’de tüketicilerle buluşturur. Velavit aynı vizyon ile Almanya’da, Salute güvencesi ile üretilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

velavit   davet