Longines, Dünya Kadınlar Gününü Keyifli Bir Davet İle Kutladı...

Longınes, Dünya Kadınlar Gününü Keyifli Bir Davet İle Kutladı İsviçreli lüks saat markası Longines, marka dostları ile Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.

Özlem Kıroğlu Geylan-Buçe Buse Kahraman-Beste Çalık-Pınar Hotiç-Bal Çiçek İlter-Burçin Ünaldı-Fulya Sezer-Buse Peker 

İsviçreli lüks saat markası Longines, marka dostlarının eşliğinde Dünya Kadınlar Günü’nü The Stay Boulevard Nişantaşı – Marcello Ristorante’da gerçekleşen keyifli bir davet ile kutladı.

Longines Ülke Marka Direktörü Özlem Kıroğlu Geylan ev sahipliğinde gerçekleşen davete ilgi büyüktü. Özlem Kıroğlu Geylan’ın Kadınlar Günü’ne özel konuşmasında 1832 yılında kurulan köklü markanın kadınlara verdiği destekleri örnekler ile anlatarak misafirlerine ilham verdi. Ülke Marka Direktörü, “istisnasız her kadının her gün olağanüstü işlere imza attığına inanıyorum ve Longines gibi kadınların her zaman arkasında duran bir markada çalışıyor olmak benim için onur verici” diyerek tüm katılımcıların Kadınlar Günü’nü kutladı.

‘‘Zarafet bir tavırdır’ mottosuna yakışan ve baharı çağrıştıran şık dekorasyonu arasında gerçekleşen davette misafirler markanın en yeni koleksiyonlarından Longines Mini DolceVita’yı keşfettiler.

Köklü geçmişi, üstün İsviçre saatçiliği ve kusursuz zanaatkarlığı ile bilinen Longines’in Türkiye’de iki butiği bulunuyor. Nişantaşı ve Galataport Paket Postanesi’nde olmak üzere Longines butikleri saat tutkunlarına eşsiz tasarımlarını inceleme fırsatını sunuyor.

Longines, 1832’den beri İsviçre’nin Saint-Imier kentinde faaliyet göstermektedir. Saat işçiliğindeki uzmanlığı, geleneğe, zarafete ve performansa olan güçlü bağlılığını yansıtır. Çok uzun yıllardır dünya şampiyonalarının resmi zaman tutucusu olan ve uluslararası spor federasyonlarıyla işbirlikleri gerçekleştiren Longines, spor dünyasıyla uzun yıllara dayanan sağlam ve uzun soluklu ilişkiler kurmuştur. Saatlerinin zarafetiyle tanınan Longines, dünyanın önde gelen saat üreticisi The Swatch Group ailesinin bir üyesidir. Kanatlı kum saati logosu taşıyan Longines’in 150’yi aşkın ülkede satış noktaları bulunmaktadır.

 

longines   davet