Lara: Çocuğuma Sahip Çıktım...

Lara, 4 yıl önce yazdığı “Son Sözüm” şarkısını single olarak yayınladı.

Ünlü sanatçı, şarkısını kendisinden izin almadan aranje ederek seslendiren Semicenk hakkında da konuştu: “Keşke baştan iş birliği yapsaydı. Çocuğum gibi gördüğüm şarkıma sahip çıkmam gerektiğini düşünüp kendim okudum.”

Müzik dünyasının sevilen seslerinden Lara, 4 yıl önce bestelediği “Son Sözüm” adlı eseri için geçtiğimiz günlerde stüdyoya girdi. Düzenlemesini Esad Fidan’ın yaptığı, prodüktörlüğünü ise Azad Üzüm’ün üstlendiği “Son Sözüm”, MGM Müzik etiketiyle dijital platformlarda yayınlandı. Şarkıya Enes Bilal Taşçı’nın yönetmenliğinde çekilen video klip de müzikseverlerin beğenisine sunuldu.

Benden İzin Almadı 

Lara, “Son Sözüm” şarkısı nedeniyle karşı karşıya geldiği genç şarkıcı Semicenk’le arasındaki polemiğe de açıklık getirdi. Bir yarışma programında şarkısını seslendiren Semicenk’i başarılı bulduğunu, ancak kendisine yapılan saygısızlığı kabullenemeyeceğini dile getiren sanatçı, şöyle konuştu: “Şarkım benden izin alınmadan aranje edilip, yayınlanmak istendi. Durumu öğrenince müdahale ettim. Keşke baştan izin istenip iş birliği yapılsaydı. Kim olursa olsun bu saygısızlığı asla kabul edemem, affedemem.” 

Seda Sayan'a Vermiştim

Güzel şarkıcı, konuyla ilgili tartışmalara son noktayı koydu: “Şarkıyı ilk önce Seda Sayan’a vermiştim, aslında benim okumak gibi bir niyetim yoktu. Ama yaşananlardan dolayı çocuğum gibi gördüğüm şarkıma sahip çıkmam gerektiğini düşündüm ve kendim okudum.”

lara   müzik