Kyani Ve Amare Global Birleşti “Amare Global ” Çatısı Altında Birleşmesini Güzel Bir Lansman Daveti İle Kutladı...

2005 senesinde Amerika’da kurulan, 2012’de Türkiye’de faaliyete geçen ve 50’nin üzerinde ülkede operasyonları bulunan, doğal içeriklerin yüksek teknoloji ile harmanlandığı, fiziksel fayda odaklı ürün portföyü ile dünyanın en bilinen gıda takviyesi şirketlerinden Kyani, gücünü Eylül 2022’de, US merkezli “The Mental Wellness Company” olarak bilinen, zihinsel bütünlük alanındaki öncü Amare Global ile birleştirerek operasyonlarını tek çatı “Amare Global” altında devam ettirmeye karar verdi.

Ersin Arısoy-Müge Uz-Martin Groppe-Akasya Asıltürkmen-Başak Oral-Banu Zorlu-Yüksel Mermer-Feza Fırat

Swissotel Bosphorus İstanbul’da 450 seçkin konuğun katıldığı lansman davetine Amare Global Bilim Kurulu Başkanı Dr.Shawn Talbott ve Amare Global Üst Yönetimi; Bölgesel Başkan Jennifer Stoll, Bölgesel Başkan Yardımcısı Martin Groppe, Amare Global Türkiye Genel Müdürü Ersin Arısoy, Kıdemli Pazarlama Direktörü Müge Uz ve Global Finans& Operasyon Başkanı Kent Wood, katıldılar. Ayrıca davete Amare Global Türkiye’nin başarısında büyük rol oynayan pekçok iş ortağı da katıldı.

Amare Global Türkiye Genel Müdürü Ersin Arısoy konuşmasında; “Amare" Latince'de "SEVGİ" anlamına gelir ve sevgi evrensel bir dildir. Bizler başkalarını gerçekten sevmek için hayata kendinizi sevmekle başlamanız gerektiğine inanıyoruz. Amare'deki vizyonumuz, global ‘Mental Wellness-Zihinsel Bütünlük’ devrimine öncülük etmektir. İnsanlara kendilerini sevmeleri ve kendilerine inanmaları için ilham vererek, olağanüstü bir hayat yaşayacaklarını ve başkaları için bir fark yaratacaklarını açıklamaktır. Şimdi portföydeki Kyani’nin fiziksel fayda odaklı ürünleri ve Amare’nin zihinsel bütünlük odaklı ürünleri ile hayatları iyileştirme yönündeki yolumuzu çok daha kolay başaracağımıza inanıyoruz “dedi ve bu nedenle de Amare Global sosyal medya kampanyasının temasının #BanaGöreSevgi olarak belirlendiğini açıkladı.

Ünlü sanatçı Akasya Asıltürkmen’in evsahipliğinde, Feza Fırat & Başak Oral organizasyonuyla gerçekleşen lansman partisinde orkestra eşliğinde müzik ve Dj Tankut Karakurt ile eğlence’nin dorukta olduğu party’de bir birinden şık ünlü konuklar göz kamaştırdı. Davete sanat, cemiyet, medya ve iş dünyasından birçok seçkin konuk katıldı.

Davet’e Akasya Asiltürkmen, Özge Borak, Ece Özdikici, Asena Tugal, Banu Zorlu, Aşkım Kapışmak, Tolga Mendi, Damla Can, Zeynep Özyağcılar, Zeynep Tunuslu, Ece Kırmızıgül, Ebru Sanver, Emel Yıldırım, Emre Ertürk, Cihan Nacar, Meral&Ural ikizler, Müge Tezman Sırmabıyık, Banu Sağnak Erten & Çağatay Erten, Aslı & Dr.Murat Topoğlu, Elif Akyazıcı Girgin, Elif Erdem, Berat Aşıcıoğlu, Yasemin Bozkurt, Yüksel Mermer , Feza Fırat, Başak Oral, Mukaddes Kaya Güney, Uğur Batur, Aslı & Bekir Saçar, Berna Mıçı & Alper Alp, Sibel İlkiz, Arte Tahir & Sonay Kale, Selin Karacehennem katıldılar.

 

 

kyani   amareglobal   davet