Jekyll & Hyde Müzikalini Binlerce İstanbullu İzledi...

Gösterime girdiği günden bu yana sanatseverlerin yoğun ilgisiyle karşılanan ‘Jekyll & Hyde’ müzikali, önceki akşam KerkiSolfej’in gerçekleştirdiği organizasyonla Tim Maslak Show Center Salonu’nda sergilendi.

İzmir’de aynı gün içerisinde iki kez sahne alan Jekyll & Hyde Müzikali, hız kesmeden Türkiye turnesine devam ediyor.

Robert Louis Stevenson’ın klasik gerilim romanından uyarlanan dünyaca ünlü ‘Broadway Müzikali ‘Jekyll & Hyde’ müzikali, binlerce İstanbullu tarafından yoğun ilgiyle izlendi. Antre Production tarafından sahnelenen, başrollerini Hayko Cepkin’in hayat verdiği Jekyll & Hyde müzikalinde kendisine Öznur Serçeler ve Nermin Koçak eşlik ediyor. Hayko Cepkin, Öznur Serçeler ve Nermin Koçak’ın yanı sıra Fatih Al, Umut Kurt ve Cenk Bıyık gibi usta isimlerin yer aldığı müzikalin yapımcılığını Melikcan Zaman üstlenirken yönetmenliğini Taner Tuncay, genel sanat yönetmenliğini Malcolm Keith Kay, yaratıcı yapımcılığını Feri Baycu Güler, müzik direktörlüğünü Sabri Tuluğ Tırpan ve koreografisini ise Seda Özgiş yapıyor.

Türkiye'yi gezmeye devam eden müzikal, yoğun istek üzerine 22 Mart’ta bir kez daha İstanbul Tim Show Center'da, 20 Mart'ta Ted Ankara Koleji Ata Sahnesi'nde, 21 Nisan’da ise Bursa Merinos AKKM’de sergilenecek.

jekyll&hyde   tiyatro   kerkisolfej