İstanbul Eğlence Hayatının Ritmi Emirgan Group Bünyesindeki ‘La Boucherie’ Nisan Ve Mayıs Programlarıyla Atıyor...

İstanbul’un akla ilk gelen vazgeçilmez eğlence mekanlarından biri olan Emirgan Group bünyesindeki La Boucherie, Nisan ve Mayıs ayları için hazırladığı sahne programlarıyla müşterilerine keyif ve müzik dolu akşamlar yaşatmaya devam ediyor. İstanbul’da canlı müziğin en kaliteli adresi La Boucherie, sürpriz isimlere ev sahipliği yapacak.

Serhat Kılıç-Özer Atik-Ercan Saatçi

Bayram sonrasında başlayan program mayıs sonuna kadar devam edecek ve her akşam misafirlere farklı bir eğlence sunulacak. Kendine has ambiyansı, damakta iz bırakan tatları ve sunumları ile İstanbul’un en iddialı mekanlarından biri olan La Boucherie birbirinden ünlü isimleri sahnesinde ağırlayacak.

La Boucherie’nin Nisan ve Mayıs programlarında Ercan Saatçi, Serhat Kılıç, Aybüke Albere, Özer Atik, Mustafa İpekçioğlu ve Saki Çimen sahne alacak. Ayrıca Emirgan Group Executive Chef’i Burak Fındık’ın özel menüsü de lezzet şöleni yaşatacak. Misafirler ızgara şeftali ile stracciatella uyumundan ev yapımı tütsülenmiş kaburgaya, melanzaneden mekanın adını taşıyan ‘La Boucherie Steak’e kadar uzanan bir lezzet yolculuğuna çıkacak.

Ercan Saatçi şarkılarının hikayelerini de anlattığı performansıyla La Boucherie’de sahneye çıkacak!

Mustafa İpekçioğlu-Aybüke Albere-Saki Çimen

Ünlü müzisyen Ercan Saatçi hazırladığı yeni konseptiyle La Boucherie’de dinleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor. Saatçi, unutulmaz şarkılarını La Boucherie sahnesinde seslendirirken şarkıların hikayelerini, perde arkasında yaşananları ve bugüne kadar merak edilen tüm detayları da anlatarak konukları geçmişten günümüze kadar getirecek. Müzik ve eğlencenin eksik olmayacağı gala gecesi 4 Mayıs Perşembe akşamı gerçekleşecek.

Eğlence dünyasının nezih kulübü La Boucherie Nisan ve Mayıs programlarıyla müzik ziyafeti yaşatıyor

‘Komedi Dükkanı’ programında “Minik” lakabıyla izleyenlerin beğenisini kazanan müzisyen Atik’e, sahnede Ceren Akın da eşlik edecek. “O Ses Türkiye”nin bağlama virtüözü Mustafa İpekçioğlu, La Boucherie’de sesi ve sazıyla Çarşamba akşamları sahne alacak. Bestelediği dizi ve film müzikleri ile tanınan sanatçı Saki Çimen, “Saki Project” adı altında düzenleyeceği etnik jazz konseriyle dinleyicilerinin karşısına çıkacak. Cumartesi akşamları La Boucherie sahnesinde klasikleşen Aybüke Albere performansları Nisan ve Mayıs ayları boyunca da devam edecek. Serhat Kılıç şarkılı, sözlü, gülmeli, eğlenmeli, karşılaştırmalı ve sorgulamalı gösterisiyle benzersiz bir deneyim sunacak. Ercan Saatçi ise yeni konseptiyle misafirlere unutulmaz bir gala gecesi yaşatacak.

La Boucherie Nisan Ayı

26 Nisan Çarşamba Mustafa İpekçioğu

27 Nisan Perşembe Özer Atik

28 Nisan Cuma Serhat Kılıç

29 Nisan Cumartesi Aybüke Albere

La Boucherie Mayıs Ayı

3 Mayıs Çarşamba Saki Çimen

4 Mayıs Perşembe Ercan Saatçi

5 Mayıs Cuma Özer Atik

6 Mayıs Cumartesi Aybüke Albere

10 Mayıs Çarşamba Musafa İpekçioğu

11 Mayıs Perşembe Özer Atik

12 Mayıs Cuma Serhat Kılıç

13 Mayıs Cumartesi Aybüke Albere

17 Mayıs Çarşamba Mustafa İpekçioğu

18 Mayıs Perşembe Özer Atik

19 Mayıs Cuma Serhat Kılıç

20 Mayıs Cumartesi Aybüke Albere

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

emirgangroup   laboucheire   müzik   mekan