Humanis’ten Sağlığa Artı Katan Davet...

Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilaç firması Humanis, Tüketici Sağlığı kategorisinde yeni OTC ürünlerini, Le Pain Quotidien Fulya’da gerçekleştirdiği görkemli bir davet ile tanıttı. Davet, cemiyet hayatından gelen konuklar tarafından yoğun ilgi gördü.

Yunus Sancak-Duygu Öztürk-Arzu Kunt-Kadriye Olgar-Serap Sarı-Tülin Kartoz 

Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilaç firması Humanis’in kaliteli yaşamı destekleyen ve insan sağlığına vermiş olduğu önem doğrultusunda çıkartmış olduğu Tüketici Sağlığı kategorisinin en yeni OTC ürün grubu içerisinde yer alan Humanis Guard, Humanis Vitamin B12, Humanis Saw Palmetto, Humanis Bromelian+Krom, Humanis Energy Max‘ın tanıtıldığı lansman yoğun ilgi gördü. Konuklar için özenle hazırlanan birbirinden lezzetli ve sağlıklı ikramlar eşliğinde gerçekleşen etkinliğin ev sahipliğini üstlenen Humanis’in, Tüketici Sağlığı Ürün Müdürü Duygu Akdağ Öztürk konuklar ile yakından ilgilendi.

‘Yaşama Artı Katan’ Davet

Ürünlerin faydaları hakkında özel bilgi ve detayları paylaşan Humanis’in Tüketici Sağlığı Ürün Müdürü Duygu Akdağ Öztürk, davetliler tarafından büyük ilgiyle dinlendi. Davete Humanis CEO’su Yunus Sancak, Kadriye Olgar, Alegra Levi, Arzu Kunt, Serap Sarı, Begüm Karamahmutoğlu, Seçin Piriler, Akasya Aslıtürkmen gibi cemiyetin önde gelen isimleri katıldı.

Humanis Hakkında:

2010 yılında Saya Grup bünyesinde Pharmactive olarak hizmet vermeye başlayan şirket, 2023 yılından itibaren Humanis adıyla çalışmalarına devam etmektedir. Her adımında insan odaklı yaklaşımla hareket eden ve ‘Herkes için sürdürülebilir sağlık’ anlayışı ile üreten Humanis, 200 milyon dolarlık bir yatırımla Çerkezköy’de kurduğu üretim tesisi ve AR-GE merkezi ile hem sektöre hem de Türkiye’ye önemli katkılar yapan bir sağlık şirketidir.

Dünyanın en büyük global ilaç firmaları ile üretim ortaklığı yaparak uluslararası pazarda da yetkinliğini kanıtlayan Humanis, inovatif, güvenilir ve etik değerler çerçevesinde tüm dünyada insana ve insan yaşamına değer yaratmayı hedeflemektedir. Pediyatri, kardiyoloji, göğüs hastalıkları, kulak-boğaz-burun, dahiliye, enfeksiyon, gastroenteroloji, dermatoloji, fizik tedavi ve rehabilitasyon, ortopedi ve acil gibi birçok farklı tedavi alanda etkili bir portföye sahip olan Humanis, insan odaklı yenilikçi sağlık felsefesini sürdürmek adına Tüketici Sağlığı alanında da ürünler sunmaktadır. Humanis, farklı tedavi alanlarında sunduğu çözümleri ile sağlıklı bir geleceğe sahip çıkmak için çalışıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

humanis   davet